Antsvorio gydymas - Paliesiaus fizinio krūvio klinika - individualios programos be vaistų!

Antsvorio gydymas

Norite numesti svorio arba išvengti sveikatos problemų?

Papildomi kilogramai

Papildomi kilogramai

Piliulės ir tabletės mesti svorį

Įvairios piliulės

Jei papildomi kilogramai apsunkina kasdienę jūsų veiklą, o vaistai nepadeda, siūlome išeitį – individualią fizinio krūvio programą. Ją sudarysime asmeniškai jums, atsižvelgdami į jūsų organizmo ypatumus. Gyvenimo energija ir pasitikėjimas savimi sugrįš tarsi nepastebimai.

Įveskite ūgį ir svorį – sužinosite, ar papildomi kilogramai jau tampa jums problema.


Jūsų KMI = 0.0

KMISvorisKMI Svoris, interpretacijos, rizikosGydymas
25 – 29,9nedidelis antsvorisNedidelėGydymas reikalingas, ypač jei yra sveikatos pakitimų susijusių su nutukimu.
30 - 34,9vidutinis antsvorisVidutiniškaBūtinas gydymas. Koreguojama dieta, fizinis aktyvumas ir skiriamas medikamentinis gydymas.
35 - 39,9didelis antsvorisDidelėBūtinas gydymas. Koreguojama dieta, fizinis aktyvumas ir skiriamas medikamentinis gydymas.
≥ 40labai didelis antsvorisLabai didelėBūtinas gydymas. Koreguojama dieta, fizinis aktyvumas ir skiriamas medikamentinis gydymas, kartais rekomenduojamas chirurginis gydymas.

Kūno masės indeksas (KMI) nuo 25 iki 30 kg/m2 įspėja apie riziką sveikatai, kadangi žmogus turi viršsvorio. Jeigu KMI viršija 30 kg/m2, žmogus laikomas nutukusiu. Kartais nutunkama dėl paveldimumo ir sutrikusios hormonų veiklos. Tačiau dažniausios nutukimo priežastys – netinkama mityba ir fizinio aktyvumo stoka. Taigi, tereikia pakeisti kai kuriuos savo įpročius ir gyvenimas nušvis visomis spalvomis.

Sunku lipti laiptais? Kankina nemiga? Nepasitikite savimi? Apsivilkę aptemptą rūbą jaučiatės nejaukiai? Vengiate vietų, kur susirenka daug žmonių?

Nutukimas turi įtakos darbingumui, gyvenimo kokybei ir jo trukmei. Nutukę žmonės jaučia, jog neatitinka visuomenėje vyraujančių standartų, dalis jų socialiai atsiriboja, tampa vieniši, jaučia kaltę arba gėdą, prasčiau realizuoja savo gebėjimus. Nutukimas didina įvairių ligų riziką ir sukelia rimtų psichologinių problemų.

Nutukimas lemia valgymo sutrikimus. Dauguma nutukusių žmonių savarankiškai išbando įvairias dietas, tačiau jų poveikis beveik visuomet trumpalaikis. Jei imamasi itin drastiškų dietų, vėliau žmogus kenčia chroniškus valgymo sutrikimus. Bene dažniausias jų – persivalgymas. Žmonės valgo itin daug net nebejausdami alkio.

Dėl savo išvaizdos nutukę žmonės ima nepasitikėti savimi, jaučiasi nevisaverčiai, fiziškai nepatrauklūs. Dėl to jie tampa uždari, tuo pačiu dar labiau ribodami fizinį aktyvumą ir didindami depresijos riziką.

Tad nelaukite ir pakeiskite savo gyvenimą jau dabar. Paskambinkite mums telefonu +370 600 37279

Apie antsvorio problemas

Nutukęs žmogus

Tyrimais nustatyta, kad esama ryšio tarp nutukimo ir susirgimo vėžiu. Augant kūno masei didėja storosios žarnos, gimdos gleivinės, kepenų, stemplės ir krūties navikų (po menopauzės) rizika. Be to, nustatyta, kad nutukę žmonės dažniau suserga gaubtinės žarnos, kasos, tiesiosios žarnos ir plaučių vėžiu bei leukemija.

Vyrams dėl nutukimo sutrinka testosterono apykaita, didėja cholesterolio kiekis kraujyje, todėl auga rizika susirgti storosios žarnos ir prostatos vėžiu.

Dėl antsvorio ir nutukimo didėja sąnarių apkrovos, o tuo pačiu – tikimybė susirgti įvairiomis sąnarių ligomis. Egzistuoja tiesioginė sąsaja tarp antsvorio ir podagros, nes nutukusių žmonių organizme kaupiasi normą viršijantis šlapimo rūgšties kiekis. Be to, antsvoris skatina ūmius tulžies pūslės uždegimus, tulžies pūslės akmenligę ir miego apnėją – pavojingą sveikatos sutrikimą dėl kurio miegant trumpam sustoja kvėpavimas. Savo ruožtu, miego apnėja skatina širdies nepakankamumą.

Antsvorio turintys žmonės dažniau skundžiasi padidėjusiu kraujospūdžiu, o tai – viena pagrindinių širdies ligų ir insulto sąlygų. Nutukimas ypač pavojingas, jei padidėjusi liemens apimtis, jei kraujyje per daug cholesterolio arba sutrikusi gliukozės apykaita.

Antsvoris ir nutukimas dažnai sukelia stenokardiją, kai dėl per mažo deguonies kiekio širdies kraujagyslėse žmogus jaučia krūtinės skausmus. Stenokardija gali komplikuotis ir sukelti insultą arba staigią mirtį.

Nutukę žmonės net du kartus labiau rizikuoja susirgti II-ojo tipo cukriniu diabetu. Dėl jo apankama, kamuoja širdies ir inkstų ligos, o liūdniausios pasekmės – insultas ir ankstyva mirtis.

Antsvorio valdymo užrašinė

Nuo visų šių ligų galima apsisaugoti. Nelaukite ir pradėkite keisti savo gyvenimą jau dabar.

Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinika įsikūrusi gilias sveikatinimo tradicijas puoselėjančiame dvare. Čia kiekvienam žmogui gydytojai ir specialistai sudaro individualią fizinio krūvio programą pagal asmens klinikinę ir fiziologinę būklę bei toleranciją fiziniam krūviui. Tai aktualu, net jei šiuo metu neturite papildomų kilogramų. Jei jūsų gyvenimo būdas nepakankamai aktyvus, programa padės išlaikyti optimalų kūno svorį. Tai aktualu, jei žinote, kad turite antsvorio.Gali būti, kad šiuo metu sveikata dar nesiskundžiate, bet jei nieko nedarysite, antsvoris taps tikra našta ir įvairių ligų priežastimi. Tai aktualu, jei dėl antsvorio padidėjo arterinis kraujo spaudimas arba cholesterolio kiekis, jei sergate cukriniu diabetu ir kitomis su per dideliu kūno svoriu susijusiomis ligomis.

Susisiekite dabar: