Apie mus - Paliesiaus fizinio krūvio klinika - individualios programos be vaistų!
Menu

Apie Paliesiaus kliniką

Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos veikla paremta alternatyvia medikamentiniam gydymui idėja ir įrodyta medicinos mokslo. Mūsų pagrindinis tikslas – individualiai parinktu fiziniu krūviu prižiūrint gydytojams (angl. „medically supervised physical exercising“) užtikrinti geresnę sveikatą kiekvienam pacientui.

Patyrę klinikos įkūrėjai padarė svarbią išvadą, jog susirgus pirmiausia būtina panaudoti vidinius organizmo resursus ir tik išnaudojus visas galimybes, jei yra būtina, taikyti medikamentinę terapiją. Norėdami užtikrinti maksimalų paciento saugumą gydymo programos metu, paciento sveikatos būklei ištirti ir stebėti pasitelkiame moderniausias medicinines ir informacines technologijas. Taip įsitikiname, ar galima taikyti gydymą fiziniu krūviu, ir kokios yra gydomąjį poveikį užtikrinančios konkretaus paciento fizinio krūvio ribos.

Unikali gydymo metodika taikant individualų fizinį krūvį

Esame tam, kad pasiektume teigiamą rezultatą, todėl gydydami fizinio krūvio medicinos klinikoje taikome kompleksinio gydymo metodą. Fizinio krūvio terapijos programą papildome antistresine aplinkos programa (informacine detoksikacija, garso ir muzikos terapija, kvapų, gamtos terapija), parenkame individualią paciento mitybą.

Kiekvieną programos dieną užbaigiame individualiu pokalbiu, per kurį aptariame gydymo rezultatus, padedame įtvirtinti įgytas žinias apie sveikatą, pateikiame rekomendacijas, kad pacientas gautų tęstinio savarankiško gydymo įgūdžius ir galėtų juos panaudoti grįžęs į savo įprastinį gyvenimo ritmą.

Paliesiaus klinikos metodai grįsti moksliškai įrodytais gydymo metodais. Susipažinkite su moksline praktika ir žiniomis, kuria remiamės mūsų PUBLIKACIJŲ skiltyje.

Norėdami sužinoti naujausias žinias ir patarimus susijusius su Paliesiaus klinika ir apskritai viskuo, kas susiję su fiziniu krūviu, kviečiame pavartyti mūsų TINKLARAŠTĮ.

Pagrindinės asmeninės fizinio krūvio terapijos gydymo programos:

Susisiekite dabar: