Atsigaukite po ilgalaikio onkologinio gydymo šalutinio poveikio saugiai ir efektyviai - Paliesiaus fizinio krūvio klinika - individualios programos be vaistų!
Menu

Atsigaukite po ilgalaikio onkologinio gydymo šalutinio poveikio saugiai ir efektyviai

Gydymas po vėžio

Daugybė pacientų, pasveikusių po piktybinių susirgimų, jaučia silpnumą, nerimą, pablogėjusį apetitą dar ilgą laiką po gydymo.

Siekdami išsaugoti ir pagerinti jūsų sveikatos būklę po vėžio gydymo, onkologinių ligonių sveikimo programai pritaikėme SPECIALIĄ 50 proc.mažesnę kainą – 6 dienos prižiūrint gydytojams ir stebint pacientą po programos. Mažesnė kaina, kuri dabar siekia 750 eurų.

Programa yra prieinama ir galima visiems, kurie patiria šalutinį vėžio ar vėžio gydymo poveikį:

 • Bendras silpnumas, likęs po chemoterapijos ar radioterapijos
 • Sumažėjęs apetitas,
 • Gydymo metu atsiradęs viršsvoris
 • Gydymo metu prarasta kūno masė
 • Sutrikusios funkcijos po chirurginio, chemoterapinio ar radioterapinio gydymo
 • Nerimas

Į kainą įskaičiuota:

 • Individualus sveikatos įvertinimas ir fizinio pajėgumo tikrinimas (CPET) su naujausia įranga Vilniuje, Paliesiaus klinikoje.
 • Visą parą medikų komandos priežiūra Paliesiaus dvare, Ignalinos rajone.
 • Nakvynė Paliesiaus dvaro apartamentuose.
 • Sveikas ir subalansuotas maistas Paliesiaus dvaro restorane yra asmeniškai pritaikytas jums.
 • Individualiai dozuotas fizinis krūvis pagal asmeninį fizinio krūvio receptą.
 • Reguliarus sveikatos stebėjimas po programos.

Individualių dozuoto fizinio krūvio nauda

Individualiai pritaikytas ir dozuojamas fizinis krūvis suaktyvina natūralias jūsų kūno jėgas. Paskutiniais medicinos mokslo duomenimis, per 30 skirtingų fizinių ir psichinių ligų galima išvengti ir sėkmingai gydyti teisingai dozuotu fiziniu krūviu. Daugiau apie taikomą Paliesiaus klinikos metodiką (nuoroda atsidaro naujame lange). Individualiai dozuojami fiziniai pratimai, prižiūrimi gydytojų ir kineziterapeutų, teigiamai veikia jūsų širdį, plaučius, kraujagysles, raumenis, imuninę, nervų sistemą, organus bei organizmo funkcijas.

Norint saugiai ir veiksmingai gydyti, nuolat vertinama pacientų būklė. Priklausomai nuo esamų simptomų, stebimas širdies susitraukimų dažnis, kraujospūdis, gliukozės kiekis kraujyje, kūno sudėtis ir kt. matavimai atliekami tiek ramybės būsenoje, tiek fizinio krūvio metu.

Pavyzdžiui, fizinio krūvio metu atliekant kardiopulmoninį krūvio testą vienu metu įvertinama širdies ir plaučių veikla, taip pat fizinis pajėgumas, išmatuojamas deguonies suvartojimas (VO2max), o naudodamiesi „Body Guardian“ sistema, mes galime nuotoliniu būdu stebėti jūsų širdies veiklą tiek poilsio, tiek fizinių pratimų metu. Kūno sudėtis yra skirta įvertinti raumenų ir riebalų balansą organizme, bei sekti pokyčius ir reakciją į fizinį krūvį.

Programa sudaryta remiantis tik mokslu pagrįstais metodais ir tyrimais.

Jūsų atsiliepimai

Marius Jovaiša

„Kasmet bandau padaryti funkcinį testą ir sužinoti kaip mano širdies, plaučių ir kraujotakos sistema reaguoja į nuolatinį krūvį“

Marija Ušinskienė

„Aš sužavėta ta paslauga, kurią gaunu.“

Klinikos pacientė

„Programoje derinamas poilsis ir tikslingai su gydytojų priežiūra taikomas dozuotas fizinis krūvis“

Puiki aplinka geriausiems rezultatams pasiekti

Paliesiaus dvare vyksta individuali 6 dienų onkologinių ligonių programa, kur jūsų laukia nepakartojamas gamtos grožis, ramybė, aukštos klasės apartamentai gydymo laikotarpiui, su meile paruoštas maistas ir profesionalus dėmesys kiekvienam iš jūsų. Paliesiaus dvaras – medicinos, meno ir muzikos namai. Savo mūro sienose ištikimai saugantis senąsias paslaptis, dabar čia apsilankantiems teikia nuostabų ramybės pojūtį, kviečia atsikvėpti nuo darbų, pasinerti į muzikos, dailės pasaulį, išbandyti holistine medicina, kurios pagrindinis metodas paremtas pačio organizmo pajėgumais arba tiesiog pabėgti nuo civilizacijos ir pasirinkti draugystę su gamta.

Kaip užtikrinamas atstatomosios programos efektyvumas ir saugumas?

Klinikinis personalas ir gydytojai per visas procedūras dėvi asmenines apsaugos priemones.

Klinikinės programos metu apsistojame Paliesiaus dvare, kuriame yra ribotas asmeninių kontaktų skaičius.

Mes visada laikomės visų įmanomų jūsų saugumo užtikrinimo priemonių.

Kodėl Paliesiaus klinika?

Žmogaus sveikata priklauso nuo biologinių, psichologinių ir socialinių veiksnių. Paliesiaus klinika remiasi klinikiniu gydymu, kuris apjungiamas su harmoninga fizine, psichine ir emocine veikla atsipalaidavimą skatinančioje aplinkoje.

Siekdami objektyvių rezultatų, klinikos gydytojai ir kiti specialistai atlieka medicinos mokslu pagrįstus laboratorinius ir funkcinės diagnostikos tyrimus. Mūsų klinikos gydymo rezultatai yra išmatuojami ir pacientams pateikiami objektyviais rodmenimis.

Paliesiaus klinikoje kiekvienam pacientui skiriame tiek laiko, kiek reikia išspręst jo konkrečias problemas – priimamas efektyviausias individualus sprendimas..

Klinikoje kompleksinį gydymą atlieka darni gydytojų ir kitų specialistų komanda. Savo srities profesionalai bendrauja su pacientu, surenka anamnezę, atlieka tyrimus, analizuoja rezultatus, kurie vėliau apibendrinami ir surandamas geriausias sprendimas konkretaus paciento sveikatai atstatyti ir pagerinti. Klinikos specialistų komandą sudaro:

 • vidaus ligų gydytojai;
 • gydytojai kardiologai;
 • medicinos gydytojai;
 • sporto medicinos gydytojai;
 • medicinos psichologai;
 • kineziterapeutai – masažuotojai;
 • ergoterapeutai.

Klinikoje teikiamas gydymas yra ne tik kompleksinis ir individualus, bet ir saugus. Naudojant naujausius medicininių ir informacinių technologijų sprendimus, pacientų sveikatos būklė stebima ir vertinama realiu laiku, nuotoliniu būdu. Fizinio krūvio ir ramybės metu sekama pacientų širdies veikla. Gydytojų nuolat vertinamos elektrokardiogramos, širdies susitraukimų dažnio rodikliai, užtikrina saugų fizinį krūvį ir gydymo efektyvumą. Atliekami laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai leidžia įvertinti pacientų būklę atsižvelgiant į fiziologinius rodiklius. Fizinio krūvio metu atliekami laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai užtikrina saugų ir kliniškai efektyvų ligų gydymą ar jų profilaktiką fiziniu krūviu.

Komandinis aukštos kvalifikacijos specialistų darbas, gydymo procese taikoma įranga, technologijos ir pasiteisinę gydymo algoritmai, individualus dėmesys pacientui garantuoja efektyvius gydymo rezultatus.