Diagnostinė fizinio krūvio poveikio vertinimo programa - Paliesiaus fizinio krūvio klinika - individualios programos be vaistų!

Diagnostinė fizinio krūvio poveikio vertinimo programa

Jau seniai profesionaliai sportuojate ir norite įsitikinti, ar tikrai sau padedate?
Ar nuolatinės treniruotės nekenkia Jūsų širdžiai?
O galbūt reikia kažką keisti ir sumažinti fizinį krūvį?

Jei nuolat sau užduodate šiuos bei panašius klausimus ir norite išgirsti profesionalų patarimą bei sulaukti pagalbos, atvykite pas mus. Siūlome Jums išskirtinę ir neturinčią analogų 4 dienų CARDIOTEST programą, sudarytą iš profesionalių medikų konsultacijų ir išsamių tyrimų, atliekamų sportininkams įprastų treniruočių metu. Ištyrus fizinio krūvio poveikį paciento organizmui, pateikiamos rekomendacijos tinkamoms apkrovoms treniruočių bei varžybų metu.

Kokia programos nauda?

Pirmiausia, Paliesiaus širdies sveikatos klinikoje pacientais rūpinasi profesionalių ir didelę patirtį turinčių medikų komanda. Antra, išsamūs sveikatos tyrimai atliekami ne bet kada, o fizinių treniruočių metu (nėra analogų Baltijos šalyse), kas leidžia tiksliai nustatyti krūvio poveikį organizmui. Pacientai sužino savo fizinę bei sveikatos būklę, ir tam visiškai nereikia jokio gydytojų siuntimo ar išankstinių rekomendacijų. Ir trečia, tai – puiki proga pabūti nuostabios gamtos apsuptame ir XIX amžiaus autentiškumu alsuojančiame Paliesiaus dvare. Į programą įtrauktos apgyvendinimo, maitinimo bei transporto paslaugos.

Nealinkite savo širdies. Atvykite į Paliesiaus kliniką. Paskambinkite mums +370 600 37 279 arba užpildykite anketą ir vos per tris dienas gausite visokeriopą pagalbą.

Jūsų atsiliepimai

Marius Jovaiša

„Kasmet bandau padaryti funkcinį testą ir sužinoti kaip mano širdies, plaučių ir kraujotakos sistema reaguoja į nuolatinį krūvį“

Marija Ušinskienė

„Aš sužavėta ta paslauga, kurią gaunu.“

Klinikos pacientė

„Programoje derinamas poilsis ir tikslingai su gydytojų priežiūra taikomas dozuotas fizinis krūvis“

Apie programą CARDIOTEST

Kas yra CARDIOTEST programa ir kokia jos esmė. Cardiotest yra programa, skirta profesionaliems sportininkams, kurios metu programos dalyviai atlieka įprastą fizinį krūvį, o specialistai stebi sportuojančiųjų širdies veiklą, tiria gliukozės, laktato koncentraciją kraujyje, arterinį kraujo spaudimą ir t.t. Programos esmė yra ta, kad realiomis sąlygomis vykstančių fizinių treniruočių metu atliekami išsamūs tyrimai ir pateikiamos išvados bei rekomendacijos kaip toliau sportuoti nekenkiant organizmui.

Iš ko sudaryta ši programa ir kokie jos elementai? Cardiotest programa trunka tris dienas.

Pirmąją dieną vyksta susitikimai su vidaus ligų gydytoju, gydytoju kardiologu bei sveikatingumo treneriu. Vidaus ligų gydytojas atlieka bendrą sveikatos ir atliktų laboratorinių tyrimų įvertinimą. Jei nėra kontraindikacijų, pacientas siunčiamas pas sveikatingumo trenerį, kuris įvertina treniruotumą, atlieka kūno sudėties analizę bei ortostatinį testą. Galiausiai vyksta gydytojo kardiologo konsultacija, kurios metu įvertinama kardiologinė rizika, EKG (elektrokardiograma) ramybės būsenoje ir, jei nėra kontraindikacijų, atliekamas kardiopulmoninis krūvio mėginys (spiroveloergometrija).

Antrąją dieną taikomas įprastas fizinis krūvis, kurį sportininkas patiria treniruodamasis ar dalyvaudamas varžybose. Programos metu krūvis suskirstomas į etapus. Prieš pradedant treniruotę, atliekami AKS (arterinio kraujo spaudimo), ŠSD (širdies susitraukimų dažnio), laktato ir gliukozės kapiliariniame kraujyje matavimai, uždedama BG (Body Guardian) sistema, pacientas supažindinamas su jos veikimu. Minėti tyrimai taip pat atliekami po kiekvieno treniruotės etapo.

Trečiąją dieną vertinamas fizinio krūvio poveikis organizmui. Atsižvelgiant į atliktus tyrimus, apibendrinami rezultatai ir pateikiamos rekomendacijos fizinio krūvio intensyvumui treniruočių bei varžybų metu. Kadangi minėtieji tyrimai atliekami sportininkui įprastoje aplinkoje – vykstant treniruotei – jie yra tikslūs bei išsamūs.

Paliesiaus širdies sveikatos klinikoje taikoma metodika

Programos etapai ir situacijos sprendimo būdai.

Ištyrimas. Tiriama bendra paciento sveikatos būklė, įvertinami laboratoriniai tyrimai bei fizinis pajėgumas.

Įprastinės treniruotės. Jų metu atliekami išsamūs tyrimai – stebimas širdies darbas, matuojamas arterinis kraujo spaudimas ir t. t.

Išvados ir rekomendacijos. Pacientui pateikiamos rekomendacijos tolesnei fizinei veiklai.

Praėjęs šią unikalią Cardiotest programą, kuri vyksta realiu, fizinių treniruočių metu su realaus laiko stebėjimo technologija Body Guardian, profesionalus sportininkas gauna kompetentingų gydytojų bei trenerių rekomendacijas fiziniam krūviui. Jis toliau tęsia savo sportinę veiklą, bet nuo šiol treniruojasi nebealindamas savo organizmo, o svarbiausia, neapkraudamas širdies.

Programos vyksta Paliesiaus dvare

Paliesiaus dvaras – medicinos, meno ir muzikos namai. Savo mūro sienose ištikimai saugantis senąsias paslaptis, dabar čia apsilankantiems teikia nuostabų ramybės pojūtį, kviečia atsikvėpti nuo darbų, pasinerti į muzikos, dailės pasaulį, išbandyti holistine medicina, kurios pagrindinis metodas paremtas pačio organizmo pajėgumais, arba tiesiog pabėgti nuo civilizacijos ir pasirinkti draugystę su gamta.

Susisiekite dabar:


  Kodėl Paliesiaus klinika?

  Žmogaus sveikata priklauso nuo biologinių, psichologinių ir socialinių veiksnių. Paliesiaus klinika remiasi klinikiniu gydymu, kuris apjungiamas su harmoninga fizine, psichine ir emocine veikla atsipalaidavimą skatinančioje aplinkoje.

  Siekdami objektyvių rezultatų, klinikos gydytojai ir kiti specialistai atlieka medicinos mokslu pagrįstus laboratorinius ir funkcinės diagnostikos tyrimus. Mūsų klinikos gydymo rezultatai yra išmatuojami ir pacientams pateikiami objektyviais rodmenimis.

  Paliesiaus klinikoje kiekvienam pacientui skiriame tiek laiko, kiek reikia išspręst jo konkrečias problemas – priimamas efektyviausias individualus sprendimas..

  Klinikoje kompleksinį gydymą atlieka darni gydytojų ir kitų specialistų komanda. Savo srities profesionalai bendrauja su pacientu, surenka anamnezę, atlieka tyrimus, analizuoja rezultatus, kurie vėliau apibendrinami ir surandamas geriausias sprendimas konkretaus paciento sveikatai atstatyti ir pagerinti. Klinikos specialistų komandą sudaro:

  • vidaus ligų gydytojai;
  • gydytojai kardiologai;
  • medicinos gydytojai;
  • sporto medicinos gydytojai;
  • medicinos psichologai;
  • kineziterapeutai – masažuotojai;
  • ergoterapeutai.

  Klinikoje teikiamas gydymas yra ne tik kompleksinis ir individualus, bet ir saugus. Naudojant naujausius medicininių ir informacinių technologijų sprendimus, pacientų sveikatos būklė stebima ir vertinama realiu laiku, nuotoliniu būdu. Fizinio krūvio ir ramybės metu sekama pacientų širdies veikla. Gydytojų nuolat vertinamos elektrokardiogramos, širdies susitraukimų dažnio rodikliai, užtikrina saugų fizinį krūvį ir gydymo efektyvumą. Atliekami laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai leidžia įvertinti pacientų būklę atsižvelgiant į fiziologinius rodiklius. Fizinio krūvio metu atliekami laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai užtikrina saugų ir kliniškai efektyvų ligų gydymą ar jų profilaktiką fiziniu krūviu.

  Komandinis aukštos kvalifikacijos specialistų darbas, gydymo procese taikoma įranga, technologijos ir pasiteisinę gydymo algoritmai, individualus dėmesys pacientui garantuoja efektyvius gydymo rezultatus.