Diagnostinė fizinio krūvio poveikio vertinimo programa - Paliesiaus fizinio krūvio klinika - individualios programos be vaistų!
Menu

Diagnostinė fizinio krūvio poveikio vertinimo programa

au seniai profesionaliai sportuojate ir norite įsitikinti ar tikrai sau padedate? Ar nuolatinės treniruotės nekenkia Jūsų širdžiai? O galbūt reikia kažką keisti ir sumažinti fizinį krūvį?

Jei nuolat sau užduodate šiuos bei panašius klausimus ir norite išgirsti profesionalų patarimą bei sulaukti pagalbos, atvykite pas mus. Siūlome Jums išskirtinę ir neturinčią analogų 3 dienų CARDIOTEST programą, sudarytą iš: profesionalių medikų konsultacijų ir išsamių tyrimų, atliekamų sportininkams įprastų treniruočių metu. Ištyrus fizinio krūvio poveikį paciento organizmui, pateikiamos rekomendacijos tinkamoms apkrovoms treniruočių bei varžybų metu.

KOKIA PROGRAMOS NAUDA?

Pirmiausia, Paliesiaus klinikoje pacientais rūpinasi profesionalių ir didelę patirtį turinčių medikų komanda. Antra, išsamūs sveikatos tyrimai atliekami ne bet kada, o fizinių treniruočių metu (nėra analogų Baltijos šalyse), kas leidžia tiksliai nustatyti krūvio poveikį organizmui. Pacientai sužino savo fizinę bei sveikatos būklę, ir tam visiškai nereikia jokio gydytojų siuntimo ar išankstinių rekomendacijų. Ir trečia, tai – puiki proga pabūti nuostabios gamtos apsuptame ir XIX amžiaus  autentiškumu alsuojančiame Paliesiaus dvare. Į programą įtrauktos apgyvendinimo, maitinimo bei transporto paslaugos.

Nealinkite savo širdies. Atvykite į Paliesiaus kliniką. Paskambinkite mums +370 600 37 279 arba užpildykite anketą ir vos per tris dienas gausite visokeriopą pagalbą.

APIE PROGRAMĄ CARDIOTEST

Kas yra CARDIOTEST programa ir kokia jos esmė. Cardiotest yra programa, skirta profesionaliems sportininkams, kurios metu programos dalyviai atlieka įprastą fizinį krūvį, o specialistai stebi sportuojančiųjų širdies veiklą, tiria gliukozės, laktato koncentraciją kraujyje, arterinį kraujo spaudimą ir t.t. Programos esmė yra ta, kad realiomis sąlygomis vykstančių fizinių treniruočių metu, atliekami išsamūs tyrimai ir pateikiamos išvados bei rekomendacijos kaip toliau sportuoti nekenkiant organizmui.

Iš ko sudaryta ši programa ir kokie jos elementai. Cardiotest programa trunka tris dienas.

Pirmąją dieną vyksta susitikimai su vidaus ligų gydytoju, gydytoju kardiologu  bei sveikatingumo treneriu. Vidaus ligų gydytojas atlieka bendrą sveikatos ir atliktų laboratorinių tyrimų įvertinimą. Jei nėra kontraindikacijų, pacientas siunčiamas pas sveikatingumo trenerį, kuris įvertina treniruotumą, atlieka kūno sudėties analizę bei ortostatinį testą. Galiausiai vyksta gydytojo kardiologo konsultacija, kurios metu įvertinama kardiologinė rizika, EKG (elektrokardiograma) ramybės būsenoje ir, jei nėra kontraindikacijų, atliekamas kardiopulmoninis krūvio mėginys (spiroveloergometrija).

Antrąją dieną taikomas įprastas fizinis krūvis, kurį sportininkas patiria treniruodamasis ar dalyvaudamas varžybose. Programos metu, krūvis suskirstomas į etapus. Prieš pradedant treniruotę, atliekami AKS (arterinio kraujo spaudimo), ŠSD (širdies susitraukimų dažnio), laktato ir gliukozės kapiliariniame kraujyje matavimai, uždedama BG (Body Guardian) sistema, pacientas supažindinamas su jos veikimu.  Minėti tyrimai taip pat atliekami po kiekvieno treniruotės etapo.

Trečiąją dieną vertinamas fizinio krūvio poveikis organizmui. Atsižvelgiant į atliktus tyrimus, apibendrinami rezultatai ir pateikiamos rekomendacijos fizinio krūvio intensyvumui treniruočių bei varžybų metu. Kadangi minėtieji tyrimai atliekami sportininkui įprastoje aplinkoje – vykstant treniruotei – jie yra tikslūs bei išsamūs.

Programos etapai ir situacijos sprendimo būdai.

Ištyrimas. Tiriama bendra paciento sveikatos būklė, įvertinami laboratoriniai tyrimai, bei fizinis pajėgumas.

Įprastinės treniruotės. Jų metu atliekami išsamūs tyrimai – stebimas širdies darbas, matuojamas arterinis kraujo spaudimas ir t.t.

Išvados ir rekomendacijos. Pacientui pateikiamos rekomendacijos tolesnei fizinei veiklai.

Praėjęs šią unikalią Cardiotest programą, kuri vyksta realiu, fizinių treniruočių metu su realaus laiko stebėjimo technologija Body Guardian, profesionalus sportininkas gauna kompetentingų gydytojų bei trenerių rekomendacijas fiziniam krūviui. Jis toliau tęsia savo sportinę veiklą, bet nuo šiol treniruojasi nebealindamas savo organizmo, o svarbiausia, neapkraudamas širdies.

Kuo ypatinga Paliesiaus klinika ir kodėl verta rinktis šią antistresinę programą kolektyvams?

Paliesiaus klinika yra pirmoji ir vienintelė licencijuota fizinio krūvio terapijos klinika Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Antistresinės programos kolektyvams metu įgytos žinios bei įgūdžiai bus veiksmingi sprendžiant įvairias problemas, jų nauda bus ilgalaikė. 

Ši programa puikus pasirinkimas visiems, kuriuos domina aukštesnės gyvenimo kokybės užtikrinimas išvengiant medikamentinio gydymo bei pasitelkiant fizinį aktyvumą, sąmoningą mitybą ir psichologines praktikas. Be to, kartu su savo kolegomis turėsite galimybę bent trumpam pakeisti aplinką: programa vykdoma Paliesiaus dvare, kur Jus pasitiks unikalus gamtos grožis, ramybė, su meile gaminamas maistas ir profesionalus dėmesys kiekvienam iš Jūsų.