EKG stebėsena sporto veteranams - Cardiotest programa

CARDIOTEST PROGRAMA SPORTO VETERANAMS

Jau seniai profesionaliai sportuojate ir norite įsitikinti ar tikrai sau padedate? Ar nuolatinės treniruotės nekenkia Jūsų širdžiai? O galbūt reikia kažką keisti ir sumažinti fizinį krūvį?

ekg

Jei nuolat sau užduodate šiuos bei panašius klausimus ir norite išgirsti profesionalų patarimą bei sulaukti pagalbos, atvykite pas mus. Siūlome Jums išskirtinę ir neturinčią analogų 3 dienų CARDIOTEST programą, sudarytą iš: profesionalių medikų konsultacijų ir išsamių tyrimų, atliekamų sportininkams įprastų treniruočių metu. Ištyrus fizinio krūvio poveikį paciento organizmui, pateikiamos rekomendacijos tinkamoms apkrovoms treniruočių bei varžybų metu.

Kokia programos nauda?

Pirmiausia, Paliesiaus klinikoje pacientais rūpinasi profesionalių ir didelę patirtį turinčių medikų komanda. Antra, išsamūs sveikatos tyrimai atliekami ne bet kada, o fizinių treniruočių metu (nėra analogų Baltijos šalyse), kas leidžia tiksliai nustatyti krūvio poveikį organizmui. Pacientai sužino savo fizinę bei sveikatos būklę, ir tam visiškai nereikia jokio gydytojų siuntimo ar išankstinių rekomendacijų. Ir trečia, tai – puiki proga pabūti nuostabios gamtos apsuptame ir XIX amžiaus  autentiškumu alsuojančiame Paliesiaus dvare. Į programą įtrauktos apgyvendinimo, maitinimo bei transporto paslaugos.

Nealinkite savo širdies. Atvykite į Paliesiaus kliniką. Paskambinkite mums +370 600 37 279 arba užpildykite anketą ir vos per tris dienas gausite visokeriopą pagalbą.
APIE PROGRAMĄ CARDIOTEST

Kas yra CARDIOTEST programa ir kokia jos esmė. Cardiotest yra programa, skirta profesionaliems sportininkams, kurios metu programos dalyviai atlieka įprastą fizinį krūvį, o specialistai stebi sportuojančiųjų širdies veiklą, tiria gliukozės, laktato koncentraciją kraujyje, arterinį kraujo spaudimą ir t.t. Programos esmė yra ta, kad realiomis sąlygomis vykstančių fizinių treniruočių metu, atliekami išsamūs tyrimai ir pateikiamos išvados bei rekomendacijos kaip toliau sportuoti nekenkiant organizmui.

Iš ko sudaryta ši programa ir kokie jos elementai. Cardiotest programa trunka tris dienas.

Pirmąją dieną vyksta susitikimai su vidaus ligų gydytoju, gydytoju kardiologu  bei sveikatingumo treneriu. Vidaus ligų gydytojas atlieka bendrą sveikatos ir atliktų laboratorinių tyrimų įvertinimą. Jei nėra kontraindikacijų, pacientas siunčiamas pas sveikatingumo trenerį, kuris įvertina treniruotumą, atlieka kūno sudėties analizę bei ortostatinį testą. Galiausiai vyksta gydytojo kardiologo konsultacija, kurios metu įvertinama kardiologinė rizika, EKG (elektrokardiograma) ramybės būsenoje ir, jei nėra kontraindikacijų, atliekamas kardiopulmoninis krūvio mėginys (spiroveloergometrija).

Antrąją dieną taikomas įprastas fizinis krūvis, kurį sportininkas patiria treniruodamasis ar dalyvaudamas varžybose. Programos metu, krūvis suskirstomas į etapus. Prieš pradedant treniruotę, atliekami AKS (arterinio kraujo spaudimo), ŠSD (širdies susitraukimų dažnio), laktato ir gliukozės kapiliariniame kraujyje matavimai, uždedama BG (Body Guardian) sistema, pacientas supažindinamas su jos veikimu.  Minėti tyrimai taip pat atliekami po kiekvieno treniruotės etapo.

Trečiąją dieną vertinamas fizinio krūvio poveikis organizmui. Atsižvelgiant į atliktus tyrimus, apibendrinami rezultatai ir pateikiamos rekomendacijos fizinio krūvio intensyvumui treniruočių bei varžybų metu. Kadangi minėtieji tyrimai atliekami sportininkui įprastoje aplinkoje – vykstant treniruotei – jie yra tikslūs bei išsamūs.

Mūsų miško trasos specialiai paruoštos vaikščiojimui, bėgiojimui. Taip pat turime daug vietos orientavimuisi.
BodyGuardian realaus laiko
stebėsenos technologija

Programos etapai ir situacijos sprendimo būdai.

Ištyrimas. Tiriama bendra paciento sveikatos būklė, įvertinami laboratoriniai tyrimai, bei fizinis pajėgumas.

Įprastinės treniruotės. Jų metu atliekami išsamūs tyrimai – stebimas širdies darbas, matuojamas arterinis kraujo spaudimas ir t.t.

Išvados ir rekomendacijos. Pacientui pateikiamos rekomendacijos tolesnei fizinei veiklai.

Praėjęs šią unikalią Cardiotest programą, kuri vyksta realiu, fizinių treniruočių metu su realaus laiko stebėjimo technologija Body Guardian, profesionalus sportininkas gauna kompetentingų gydytojų bei trenerių rekomendacijas fiziniam krūviui. Jis toliau tęsia savo sportinę veiklą, bet nuo šiol treniruojasi nebealindamas savo organizmo, o svarbiausia, neapkraudamas širdies.

Artimiausios programos vyks: 

2018 Spalio 29-31

2018 Lapkričio 5-7

2018 Gruodžio 7-9

2018 Gruodžio 14-16

2019 Sausio 4-6

2019 Sausio 11-13

3 dienų programos CARDIOTEST kaina 350 EUR

Susisiekite su Paliesiaus klinikos ekspertais ir atvykite konsultacijai. Paskambinkite mums +370 600 37 279 arba užpildykite anketą ir vos per tris dienas gausite visokeriopą pagalbą.
ATSILIEPIMAI

"PALIESIAUS KLINIKA" TAI:

Tik Jums vienam!
Efektyviausią gydymą užtikrinti bei geriausių rezultatų pasiekti galima tuomet, kai yra žinoma, ko reikia kiekvienam pacientui. Paliesiaus klinika – vieta, kurioje atsisakoma standartinio, dažnu atveju konkrečiam pacientui netinkamo gydymo, o orientuojamasi į individualius sprendimus. Šiuolaikiškai įrengtoje klinikoje atliekami reikiami tyrimai, nustatoma kiekvieno paciento tolerancija fiziniam krūviui, o pagal gautas išvadas paruošiamas būtent jam skirtas individualus fizinio aktyvumo bei mitybos planas.

Antistresinė aplinka
Individualus gydymas tampa dar efektyvesniu, jei yra vykdomas sveikatai gerinti draugiškoje aplinkoje. Maksimaliems sveikatos pokyčiams pasiekti sukurtos specialios antistresinės programos taikant IT detoksikaciją, muzikos, kvapų, bei natūralios aplinkos – gamtos terapijas, o unikalios ir mažai žmogaus paliestos Paliesiaus dvaro apylinkės kuria ypatingą atmosferą, leidžiančią atgauti emocinę pusiausvyrą.

Klinikinis saugumas
Tik saugus gydymas gali atnešti pačius geriausius pokyčius. Juos užtikriname naudodami naujausius medicininių ir informacinių technologijų sprendimus, leidžiančius realiuoju laiku nuotoliniu būdu (angl. „real-time monitoring“) stebėti paciento širdies veiklą (elektrokardiogramą ir širdies susitraukimų dažnį) tiek fizinio krūvio, tiek ramybės metu. Tai leidžia tinkamai reaguoti net į mažiausius širdies veiklos pokyčius, galinčius sukelti pavojų sveikatai, ir pagal tai kontroliuoti taikomo fizinio krūvio intensyvumą. Tokiu būdu garantuojamas aukštas klinikinis saugumas.

Garantuoti sveikatos rezultatai
Ne tik sveikata, bet ir laikas yra vienas brangiausių dalykų, kuriuos turime, tad nešvaistykite jo veltui – rinkitės patikrintus sprendimus bei saugius būdus užsibrėžtiems sveikatos tikslams pasiekti. Ko galite tikėtis ir ką galime garantuoti?

  • • Sumažinsime Jūsų svorį nuo 1 iki 3 kg* per savaitę**
  • • Sumažinsime Jūsų kraujospūdį nuo 5 iki 7 mmHg* per savaitę**
  • • Sumažinsime Jūsų gliukozės (cukraus) koncentraciją kraujyje nuo 0,5 iki 1,5 mmol/l* per savaitę**
  • • 5%* pagerinsime Jūsų širdies- kraujagyslių sistemos funkcionalumą per savaitę**
  • • Sumažinsime Jūsų streso lygį

* – pateikiami rezultatai yra iš mūsų klinikinės praktikos. Jums bus sudaryta individuali programa pagal Jūsų klinikinę ir fiziologinę būklę, todėl rezultatai gali skirtis

** – klinikinė 6 dienų programa Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikoj

Subalansuota mityba
Tinkama mityba – vienas svarbiausių elementų siekiant panaikinti tam tikras sveikatos problemas. Padidėjęs kraujospūdis, antsvoris, cukrinis diabetas – ne išimtis, todėl kiekvienam programos dalyviui, atsižvelgiant į tyrimų metu gautus rezultatus yra siūlomas individualizuotas meniu, kuris yra vienas iš komponentų padėsiantis greičiau pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Nuo

2014

Numeris

1

Specialistai

9

REGISTRACIJA Į KONSULTACIJĄ

DOVANŲ KUPONAS

REGISTRACIJA Į SVEIKATOS SAVAITGALĮ

Aukščiausią kokybę individualiu gydymu fiziniu krūviu Paliesiaus klinikoje užtikrina ilgametę patirtį turinčių specialistų ir ekspertų komanda. Jie žino, kaip suderinti kūną, psichiką bei gyvenamąją aplinką tam, kad būtų atrasta ir panaudota natūraliai organizmą gydanti galia. Šiuo tikslu ir buvo sukurtas kompleksinis gydymas, išsiskiriantis unikalia koncepcija, kai dėmesys sutelkiamas ne į konkretų organą, o visą organizmą. Unikalus kompleksinis gydymas gali būti tinkamai suteiktas tik tuomet, kai savo žinias ir patirtį vardan puikios Jūsų sveikatos būklės suvienija įvairių medicinos specializacijų (vidaus ligų gydytoja; gydytoja kardiologė; sveikatos psichologė; kineziterapeutė – masažuotoja; medicinos gydytojai) ekspertai visą parą! Susipažinkite:

Joana Bikulčienė
Klinikos vadovė
Saulius Deveikis
Medicinos gydytojas - konsultantas
Augustė Baltinienė
Vidaus ligų gydytoja
Valdemaras Kavaliauskas
Sveikatinamojo fizinio aktyvumo projektų vadovas

Ilgametė vadovaujamo darbo patirtis užsienio kompanijose bei asmens sveikatos priežiūros įstaigose. Nuo 2017m. Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos klinikinio darbo vadovas, medicinos gydytojas. Nuo 2018m. Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos vadovas. Profesinės veiklos specializacija klinikoje – individualaus klinikinio (gydomojo) fizinio krūvio nustatymas ir jo poveikio klinikinei būklei stebėsena pacientams, esantiems po traumų ar chirurginių operacijų.

Sveikatinamojo fizinio aktyvumo specialistas, sporto magistras. Darbo patirtis – nuo 1998 m. Nuo 2012 m. Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos fizinio krūvio specialistas. Profesinės veiklos specializacija klinikoje – individualaus klinikinio (gydomojo) fizinio krūvio nustatymas, individualių fizinio krūvio algoritmų parinkimas ir sudarymas, edukacija ir sveikatinamojo fizinio aktyvumo praktinis taikymas vidutinės ir didelės rizikos grupės pacientams.

Klinikinio darbo patirtis – nuo 2014 m. Nuo 2016 m. Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos vidaus ligų gydytoja. Profesinės veiklos specializacija klinikoje – individualaus klinikinio (gydomojo) fizinio krūvio nustatymas ir jo poveikio klinikinei būklei stebėsena pacientams, sergantiems arterine hipertenzija, cukriniu diabetu, esant prediabetinei būklei ir/ar dislipidemijai, metaboliniam sindromui, antsvoriui, nutukimui ir kt.

Ernesta Vaivadaitė
Sveikatos psichologė, klinikinės veiklos koordinatorė
Urtė Gargalskaitė
Gydytoja kardiologė
Aušra Lūžaitė
Sporto medicinos gydytoja

Darbo patirtis – nuo 2016 m. Nuo 2017 m. Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos psichologė ir administratorė. Profesinės veiklos specializacija klinikoje – streso vertinimas ir įveikos mechanizmų ugdymas, psichologinis konsultavimas gyvenimo būdo keitimo kontekste bei pacientų edukacija psichologinių procesų valdymo aspektais.

Klinikinio darbo patirtis – nuo 2014m. Nuo 2018 m. spalio 1d. Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos gydytoja kardiologė. Profesinės veiklos specializacija klinikoje – fizinio krūvio poveikio paciento širdies veiklai stebėsena ir vertinimas, lėtinių kardiologinių ligų (arterinės hipertenzijos, ritmo sutrikimų, išeminės širdies ligos ir kt.) gydymas ir jų profilaktika. Paliesiaus klinikoje atlieka vieną tiksliausių širdies, kraujagyslių, kvėpavimo funkcijų ir fizinės būklės įvertinimą, kardiopulmoninį tyrimą – spiroveloergometriją.

Klinikinio darbo patirtis – nuo 2015 m. Nuo 2017 m. Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos medicinos gydytoja. Profesinės veiklos specializacija klinikoje – fizinio krūvio rizikos paciento sveikatai stebėsena, vertinimas ir prevencija.Pulmokardinis krūvio mėginys(spiroveloergometrija); Optimalaus individualizuoto fizinio krūvio intensyvumo treniruočių bei varžybų metu nustatymas sporto veteranams.

Paulius Uksas
Medicinos gydytojas
Audronė Grigalevičienė
Gydytoja kardiologė
Giedrė Leknickaitė
Kineziterapeutė, masažuotoja
David Engstedt
Ergoterapeutas, Klinikos atstovas Skandinavijos šalyse

Klinikinio darbo patirtis – nuo 2013 m. Nuo 2015 m. Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos medicinos gydytojas. Profesinės veiklos specializacija klinikoje – fizinio krūvio rizikos paciento sveikatai stebėsena, vertinimas ir prevencija.

Klinikinio darbo patirtis – nuo 1981 m. Nuo 2017 m. Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos gydytoja kardiologė. Profesinės veiklos specializacija klinikoje – fizinio krūvio poveikio paciento širdies veiklai stebėsena ir vertinimas, lėtinių kardiologinių ligų (arterinės hipertenzijos, ritmo sutrikimų, išeminės širdies ligos ir kt.) gydymas ir jų profilaktika fiziniu krūviu.

Klinikinio darbo patirtis – nuo 2014 m. Nuo 2014 m. Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos kineziterapeutė-masažuotoja. Profesinės veiklos specializacija klinikoje – judamojo atramos aparato, raumenyno funkcijų vertinimas bei atstatymas, minkštųjų audinių mobilizacija, raumenų disfunkcijų prevencija, fizioterapija ir gydomasis masažas.

No Team Member Found

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Vaizdo turas

Noriu sužinoti daugiau: