Fizinis krūvis po cezario pjūvio - Paliesiaus fizinio krūvio klinika - individualios programos be vaistų!
Menu

Fizinis krūvis po cezario pjūvio

Po cezario pjūvio pirmosiomis dienomis Paliesiaus klinikos gydytojai rekomenduoja lėčiau judėti ir nedaryti staigių judesių. Toks atsargumas lemia ir pjūvio randėjimą. Kuo didesni fiziniai  krūviai tenka pjūvio vietai, tuo blogiau gyja ir tuo labiau būna matomas randas. Tamprus pooperacinis pilvo diržas sumažina krūvį siūlėms, sustiprina pilvo priekinę sienelę. Todėl šį diržą rekomenduojama įsigyti visoms moterims po Cezario pjūvio. Jis sustiprina priekinę pilvo sienelę. Du pakietinimai diržo nugarinėje dalyje apriboja bereikalingus judesius diržo plote.

Po cezario pjūvio daugelis moterų jaučiasi nusilpusios, pavargusios, jaučia pykinimą ir skausmą pilvo apačioje, įvairius negalavimus. Šie simptomai pasireiškia pirmosiomis dienomis po cezario pjūvio. Norint atkurti kūną po tokio streso ir atgauti jėgas, sugijus pooperaciniams randams reikia atlikti pratimus skirtus kojoms, pilvui, krūtinei ir juosmeniui.

Tačiau prieš pradėdami vykdyti šį pratimų komplektą, visada turėtumėte pasikonsultuoti su Paliesiaus fizinio krūvio terapijos gydytoju. Tik po to, kai atliks patikrinimą- testavimą, bus galima pasakyti, ar šie užsiėmimai jums yra leistini. Negalima iš karto padaryti didelės apkrovos jūsų kūnui. Atminkite, kad jis vis dar labai silpnas. Nedarykite kompleksinių pratimų iš karto. Kad pjūvio randas  formuotusi  teisingai ir būtų atkurti  visi pažeisti audiniai, užtrunka šiek tiek laiko. Tai gali užtrukti apie šešias ar septynias savaites. Per šį laiką jūs turite nuolat didinti apkrovą, atlikti sudėtingesnius pratimus. Juos rekomenduoja atlikti Paliesiaus klinikoje  specialistų priežiūroje, o šie pratimai yra gana paprasti, todėl vėliau, pramokus taisyklingai atlikti šiuos pratimus su Paliesiaus fizinio krūvio klinikos specialistų pagalba, galėsite mankštintis ir savarankiškai.