Gjensidige - Paliesiaus fizinio krūvio klinika - individualios programos be vaistų!

Paliesiaus širdies sveikatos ir fizinio krūvio terapijos klinika tiesiogiai bendradarbiauja su draudimo bendrove „Gjensidige“, todėl kokybiškomis sveikatos priežiūros paslaugomis galite pasinaudoti dar paprasčiau!

Galime Jums pasiūlyti įvairias sveikatos priežiūros paslaugas, kurias pilnai arba dalinai gali padengti Jūsų turimas sveikatos draudimas.

Tai gydymas judesiu, kuris yra natūrali biologinė organizmo funkcija. Klinikoje Vilniuje kineziterapija taikoma kompleksiškai su fizinio krūvio terapija ir kitais gydymo būdais. Užsiėmimo metu įvertinamas bendras fizinis išsivystymas, ligos pobūdis ir jos priežastis, adaptacinės organizmo savybės, profesiniai veiksniai įtakojantys sveikatą. Kineziterapeutas sudaro individualų pratimų kompleksą, nustato tinkamą krūvį, pratimų kartojimo skaičių, sudėtingumą ir intensyvumą, išmoko teisingai juos atlikti

Masažo metu atsižvelgiama į žmogaus kūno sandarą, esamas problemas ir nusiskundimus. Pagal tai parenkami masažo būdai (trigerinių taškų, vakuuminis, atpalaiduojantis ir t.t.), be masažo rankomis taip pat galimos kombinuotos aparatinės fizioterapijos procedūros siekiant išgauti maksimalų gydomąjį efektą.

Gydytojas kardiologas – tai specialistas, diagnozuojantis ir gydantis širdies ir kraujagyslių ligas. Kardiologo konsultacija yra labai svarbus žingsnis, siekiantiems ne tik užkirsti kelią įvairioms ligoms, bet ir norintiems kuo ilgiau išlaikyti nepriekaištingą širdies veiklą. Kartu su konsultacija, esant poreikiui, gydytojas atlieka širdies echoskopinį ištyrimą bei spiroveloergometrijos tyrimą.

Tyrimo tikslas – išmatuoti kardiologinius, kvėpavimo funkcijos ir fizinio pajėgumo rodiklius. Atlikus tyrimą, galima įvertinti, kaip į fizinį krūvį reaguoja širdies – kraujagyslių ir kvėpavimo sistemos, nustatomas individualus deguonies suvartojimas ( VO2Max ), aerobinis ir anaerobinis slenksčiai, širdies darbo zonos.

Klinikoje atliekami širdies, skydliaukės, krūtų, urogenitalinis, pilvo organų, sąnarių echoskopijos tyrimai.

Paliesiaus dvare rengiamos individualios, 7 dienų trukmės klinikinės programos, kurių metu apsistojama autentiškuose dvaro viešbučio apartamentuose. Paliesiaus klinikos gydytojų ir kineziterapeutų komanda stebi ir kartu dalyvauja visose veiklose visos programos metu. Fizinio krūvio terapija padeda žmonėms, turintiems daugiau nei 30 skirtingų sveikatos problemų – tiek fizinių, tiek psichologinių sutrikimų. Tai apima širdies ir kraujagyslių sistemos ligas, arterinę hipertenziją, diabetą, onkologines ligas, astmą, nutukimą, depresiją, stresą, perdegimo sindromą ir demenciją. Fizinis aktyvumas, kaip gydymo metodas, yra unikalus dėl galimybės vienu metu paveikti daugelį sutrikimų vienu metu.

Susisiekite telefonu +370 600 37 279

arba užpildykite žemiau esančią formą:


  Keli atsiliepimai:

  Kodėl Paliesiaus klinika?

  Žmogaus sveikata priklauso nuo biologinių, psichologinių ir socialinių veiksnių. Paliesiaus klinika remiasi klinikiniu gydymu, kuris apjungiamas su harmoninga fizine, psichine ir emocine veikla atsipalaidavimą skatinančioje aplinkoje.

  Siekdami objektyvių rezultatų, klinikos gydytojai ir kiti specialistai atlieka medicinos mokslu pagrįstus laboratorinius ir funkcinės diagnostikos tyrimus. Mūsų klinikos gydymo rezultatai yra išmatuojami ir pacientams pateikiami objektyviais rodmenimis.

  Paliesiaus klinikoje kiekvienam pacientui skiriame tiek laiko, kiek reikia išspręst jo konkrečias problemas – priimamas efektyviausias individualus sprendimas.

  Klinikoje kompleksinį gydymą atlieka darni gydytojų ir kitų specialistų komanda. Savo srities profesionalai bendrauja su pacientu, surenka anamnezę, atlieka tyrimus, analizuoja rezultatus, kurie vėliau apibendrinami ir surandamas geriausias sprendimas konkretaus paciento sveikatai atstatyti ir pagerinti. Klinikos specialistų komandą sudaro:

  • vidaus ligų gydytojai;
  • gydytojai kardiologai;
  • medicinos gydytojai;
  • sporto medicinos gydytojai;
  • medicinos psichologai;
  • kineziterapeutai – masažuotojai;
  • ergoterapeutai.

  Klinikoje teikiamas gydymas yra ne tik kompleksinis ir individualus, bet ir saugus. Naudojant naujausius medicininių ir informacinių technologijų sprendimus, pacientų sveikatos būklė stebima ir vertinama realiu laiku, nuotoliniu būdu. Fizinio krūvio ir ramybės metu sekama pacientų širdies veikla. Gydytojų nuolat vertinamos elektrokardiogramos, širdies susitraukimų dažnio rodikliai, užtikrina saugų fizinį krūvį ir gydymo efektyvumą. Atliekami laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai leidžia įvertinti pacientų būklę atsižvelgiant į fiziologinius rodiklius. Fizinio krūvio metu atliekami laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai užtikrina saugų ir kliniškai efektyvų ligų gydymą ar jų profilaktiką fiziniu krūviu.

  Komandinis aukštos kvalifikacijos specialistų darbas, gydymo procese taikoma įranga, technologijos ir pasiteisinę gydymo algoritmai, individualus dėmesys pacientui garantuoja efektyvius gydymo rezultatus.