kardiologas Vilniuje su echoskopija - Paliesiaus fizinio krūvio klinika - individualios programos be vaistų!

Kardiologo konsultacija su echoskopija

Gydytojas kardiologas – tai specialistas, diagnozuojantis ir gydantis širdies ir kraujagyslių ligas. Kardiologo konsultacija yra labai svarbus žingsnis, siekiantiems ne tik užkirsti kelią įvairioms ligoms, bet ir norintiems kuo ilgiau išlaikyti nepriekaištingą širdies veiklą. Juk širdis–vienas pagrindinių organų, nuo kurio priklauso ne tik bendra savijauta, bet ir darni viso organizmo veikla.

Puiki specialistė! Išklausė visą situaciją, padėjo suprasti ją ir pasiūlė sprendimo būdus. Ačiū!
Manodaktaras.lt

Širdis – viso organizmo variklis,
kuriuo privalome rūpintis!

Profilaktinė kardiologo konsultacija, kuomet žmogus neturi jokių nusiskundimų

 • Vyrams, vyresniems nei 40 metų amžiaus
 • Moterims, vyresnėms nei 50 metų amžiaus
 • Moterims pomenopauziniu laikotarpiu

Požymiai, kuriems esant reikalinga būtinoji kardiologo konsultacija:

 • Dusulys, pasikartojantis skausmas krūtinėje
 • Sutrikęs širdies ritmas
 • Arterinio kraujo spaudimo pokyčiai
 • Sumažėjusi fizinio krūvio tolerancija

Laiku nesiėmus reikalingų priemonių, šie negalavimai gali sukelti tokias ligas kaip miokardo infarktas, arterinė hipertenzija, išeminė širdies liga, kojų venų trombozė/arikozė ir kt.

Kardiologo konsultacijos nauda:

 • Tiksliai įvertinta širdies ir kraujagyslių sistemos būklė
 • Laiku diagnozuoti širdies ritmo, veiklos ar kraujotakos sutrikimai
 • Tinkamas gydymas, užkertantis kelią ligų atsiradimui ir negalavimų progresavimui
 • Širdies veiklos stiprinimas terapinio gydymo pagalba

Kaip vyksta kardiologo konsultacija?

Kardiologo konsultacijos metu gydytojas įvertina paciento širdies būklę, jos veiklą ir sudaro gydymo planą, skirtą širdies negalavimų įveikimui.

Pirminiai tyrimai, kurių rezultatais remiantis gydytojas kardiologas įvertina bendrą širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą:

EKG (elektrokardiograma) – tyrimo metodas, kurio metu fiksuojami širdies bioelektriniai potencialai kartu su klinikiniais duomenimis, leidžiantys diagnozuoti širdies veiklos pokyčius, stebėti širdies veiklą.
Arterinio kraujo spaudimo matavimas – pirminis rodiklis, padedantis įvertinti kraujagyslių sistemos ir širdies veiklą.
Širdies echoskopija – ultragarsinis tyrimas, kurio metu įvertinama širdies audinių, raumenų, vožtuvų ir kitų širdies elementų būklė. Širdies echoskopijos tyrimas ypač naudingas diagnozuojant aneurizmas, intrakardinius auglius, širdies aortos ar lanko išsiplėtimus ir kitas širdies patologijas.

Įvertinęs šių tyrimų rezultatus, bei atsižvelgęs į paciento gyvenimo įpročius, anamnezę (persirgtas ligas) ir nusiskundimus, gydytojas kardiologas pateikia išsamų širdies ir kraujagyslių sistemos įvertinimą ir rekomendacijas. Esant poreikiui, bendradarbiaujant su kitų sričių specialistais, sudaromas individualus gydymo planas.

Kaip vyksta konsultacija

Gydymas ir jo efektyvumas

Paliesiaus širdies sveikatos klinikoje taikoma fizinio krūvio terapija (gydymas dozuotu fiziniu krūviu) yra ne tik širdies ir kraujagyslių sistemos ligų prevencijos priemonė, bet ir būdas atstatyti normalią širdies veiklą be cheminių vaistų ar intervencijos.

Fizinio krūvio terapijos planas, papildytais kitais klinikoje taikomais metodais (subalansuota mityba, psichologiniu palaikymu) sudaromas individualiai kiekvienam pacientui. Prieš sudarant šį planą atliekamas fizinio krūvio mėginys – tai testas, kurio metu stebima organizmo reakcija į standartizuotą fizinį krūvį. Testui atlikti naudojamas dviratis treniruoklis, kurį minant stebima paciento širdies veikla, kraujagyslių, plaučių funkcija, deguonies suvartojimas ir kiti rodikliai. Šio tyrimo rezultatai leidžia labai tiksliai sudaryti individualų gydymo planą, labiausiai tinkamą konkrečiam pacientui.

Individualaus fizinio krūvio poveikis širdies ir kraujagyslių sistemai:

 • Gerina širdies ir kraujagyslių sistemos funkciją
 • Gerina širdies raumens aprūpinimą deguonimi
 • Koreguoja vainikinių širdies kraujagyslių ligos rizikos veiksnius
 • Stabilizuoja per dažną širdies plakimą
 • Gerina širdies kraujotakos funkciją

Susisiekite dabar:


  Kodėl Paliesiaus klinika?

  Žmogaus sveikata priklauso nuo biologinių, psichologinių ir socialinių veiksnių. Paliesiaus klinika remiasi klinikiniu gydymu, kuris apjungiamas su harmoninga fizine, psichine ir emocine veikla atsipalaidavimą skatinančioje aplinkoje.

  Siekdami objektyvių rezultatų, klinikos gydytojai ir kiti specialistai atlieka medicinos mokslu pagrįstus laboratorinius ir funkcinės diagnostikos tyrimus. Mūsų klinikos gydymo rezultatai yra išmatuojami ir pacientams pateikiami objektyviais rodmenimis.

  Paliesiaus klinikoje kiekvienam pacientui skiriame tiek laiko, kiek reikia išspręst jo konkrečias problemas – priimamas efektyviausias individualus sprendimas.

  Klinikoje kompleksinį gydymą atlieka darni gydytojų ir kitų specialistų komanda. Savo srities profesionalai bendrauja su pacientu, surenka anamnezę, atlieka tyrimus, analizuoja rezultatus, kurie vėliau apibendrinami ir surandamas geriausias sprendimas konkretaus paciento sveikatai atstatyti ir pagerinti. Klinikos specialistų komandą sudaro:

  • vidaus ligų gydytojai;
  • gydytojai kardiologai;
  • medicinos gydytojai;
  • sporto medicinos gydytojai;
  • medicinos psichologai;
  • kineziterapeutai – masažuotojai;
  • ergoterapeutai.

  Klinikoje teikiamas gydymas yra ne tik kompleksinis ir individualus, bet ir saugus. Naudojant naujausius medicininių ir informacinių technologijų sprendimus, pacientų sveikatos būklė stebima ir vertinama realiu laiku, nuotoliniu būdu. Fizinio krūvio ir ramybės metu sekama pacientų širdies veikla. Gydytojų nuolat vertinamos elektrokardiogramos, širdies susitraukimų dažnio rodikliai, užtikrina saugų fizinį krūvį ir gydymo efektyvumą. Atliekami laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai leidžia įvertinti pacientų būklę atsižvelgiant į fiziologinius rodiklius. Fizinio krūvio metu atliekami laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai užtikrina saugų ir kliniškai efektyvų ligų gydymą ar jų profilaktiką fiziniu krūviu.

  Komandinis aukštos kvalifikacijos specialistų darbas, gydymo procese taikoma įranga, technologijos ir pasiteisinę gydymo algoritmai, individualus dėmesys pacientui garantuoja efektyvius gydymo rezultatus.