Kineziterapijos užsiėmimai Jūsų įstaigoje - Paliesiaus fizinio krūvio klinika - individualios programos be vaistų!
Menu

Kineziterapijos užsiėmimai Jūsų įstaigoje

Pasaulio sveikatos organizacija rekomenduoja atlikti aktyvias pertraukėles darbo metu bent dešimt minučių kas dvi valandas. Tuomet palaikomas geresnis darbingumas tiek fiziniame darbe tiek atliekant protinį darbą. Lengvos mankštos metu aktyvėja smegenų ir dirbančių raumenų kraujotaka, raumenys išskiria hormonus miokinus, kurie veikia panašiai kaip laimės hormonai.

 • Kaina vienam asmeniui 5-10eur. konkreti kaina derinama individualiai.
 • Maksimali grupelė iki 10 žmonių.
 • Dažnis 1-2 kartai per savaitę.
 • Visas reikalinga priemones atsivežame patys.
 • Laikas iki 30min. (pietų pertrauka ar pan.)

Aktyvi  lengvo fizinio krūvio pertrauka statinio darbo metu.

Pratimai parenkami taip ,kad nėra būtinas specialus aprangos pasiruošimas.

Mankšta visiems kūno raumenims akcentuojant pečių juostą, rankas, kaklą. Esant būtinybei, galima elektrostimuliacijos procedūra probleminėms zonoms.

Telefonu +370 600 37 279

arba užpildykite žemiau esančią formą:


Keli atsiliepimai:

Kodėl Paliesiaus klinika?

Žmogaus sveikata priklauso nuo biologinių, psichologinių ir socialinių veiksnių. Paliesiaus klinika remiasi klinikiniu gydymu, kuris apjungiamas su harmoninga fizine, psichine ir emocine veikla atsipalaidavimą skatinančioje aplinkoje.

Siekdami objektyvių rezultatų, klinikos gydytojai ir kiti specialistai atlieka medicinos mokslu pagrįstus laboratorinius ir funkcinės diagnostikos tyrimus. Mūsų klinikos gydymo rezultatai yra išmatuojami ir pacientams pateikiami objektyviais rodmenimis.

Paliesiaus klinikoje kiekvienam pacientui skiriame tiek laiko, kiek reikia išspręst jo konkrečias problemas – priimamas efektyviausias individualus sprendimas..

Klinikoje kompleksinį gydymą atlieka darni gydytojų ir kitų specialistų komanda. Savo srities profesionalai bendrauja su pacientu, surenka anamnezę, atlieka tyrimus, analizuoja rezultatus, kurie vėliau apibendrinami ir surandamas geriausias sprendimas konkretaus paciento sveikatai atstatyti ir pagerinti. Klinikos specialistų komandą sudaro:

 • vidaus ligų gydytojai;
 • gydytojai kardiologai;
 • medicinos gydytojai;
 • sporto medicinos gydytojai;
 • medicinos psichologai;
 • kineziterapeutai – masažuotojai;
 • ergoterapeutai.

Klinikoje teikiamas gydymas yra ne tik kompleksinis ir individualus, bet ir saugus. Naudojant naujausius medicininių ir informacinių technologijų sprendimus, pacientų sveikatos būklė stebima ir vertinama realiu laiku, nuotoliniu būdu. Fizinio krūvio ir ramybės metu sekama pacientų širdies veikla. Gydytojų nuolat vertinamos elektrokardiogramos, širdies susitraukimų dažnio rodikliai, užtikrina saugų fizinį krūvį ir gydymo efektyvumą. Atliekami laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai leidžia įvertinti pacientų būklę atsižvelgiant į fiziologinius rodiklius. Fizinio krūvio metu atliekami laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai užtikrina saugų ir kliniškai efektyvų ligų gydymą ar jų profilaktiką fiziniu krūviu.

Komandinis aukštos kvalifikacijos specialistų darbas, gydymo procese taikoma įranga, technologijos ir pasiteisinę gydymo algoritmai, individualus dėmesys pacientui garantuoja efektyvius gydymo rezultatus.