Konsultacija - Gydykitės savo kūno jėgomis! Supraskite tiksliai kaip gydytis!

KONSULTACIJA

Sveikatos būklė – vienas pagrindinių veiksnių, lemiančių žmogaus gyvenimo kokybę

KVIEČIAME REGISTRUOTIS KONSULTACIJAI, KURIOS METU BUS NUSTATYTA IR ĮVERTINTA JŪSŲ SVEIKATOS BŪKLĖ (29€)

Nuovargis, energijos trūkumas, prasta nuotaika

Papildomi kilogramai

Spaudžiantys skausmai ir sunkumo jausmas krūtinės bei pilvo srityse

SKAMBINKITE TELEFONU: +370 600 37279

Jeigu vargina padidėjęs kraujospūdis; dažnas pulsas; atrodo, kad trūksta oro; kamuoja dusulys; turite antsvorį ar jaučiate bendrą organizmo silpnumą, pasikonsultuokite su Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos medikais.

Širdies ir kraujagyslių ligos – viena pagrindinių mirties priežasčių pasaulyje. Dėl šių ligų kasmet miršta 17,5 mln. žmonių. Tai sudaro net 30 % visų mirčių.

Tačiau, kodėl susergama šiomis širdies bei kraujagyslių ligomis? Pagrindinės priežastys – antsvoris bei alimentarinis (maistinis) nutukimas, todėl normalizavus kūno svorį kiti simptomai išnyksta savaime.

Niekada nevėlu pradėti rūpintis savimi bei spręsti sveikatos problemas. Gerinkite fizinę ir emocinę būklę; mėgaukitės aukštesne gyvenimo kokybe.

Ženk pirmą žingsnį į sveikesnį gyvenimą – registruokis konsultacijai, dabar tik 29€!
GALITE SUSISIEKTI IR TELEFONU: +370 600 37279

Mūsų tikslas – padėti pacientui naujai pažvelgti į savo organizmą, remiantis medicinos mokslu pagrįstomis metodikomis kartu su juo spręsti sveikatos problemas ir iš esmės pagerinti gyvenimo kokybę.  Konsultuojame asmenis, siekiančius ilgalaikių sveikatos pokyčių.

Mes padedame žmonėms, kurie:

Serga antsvorio sukeltomis ligomis

Turi padidėjusį kraujospūdį

Kamuojami cukrinio diabeto

Kenčia nuo širdies sistemos ligų

Išgirdo metabolinio sindromo diagnozę

Patyrė stiprias fizines traumas

Pageidauja jaustis žvaliau

Nenori vartoti medikamentų

Siekia sumažinti insulto riziką

Nori išmokti gyventi sveikiau

KAIP VYKSTA KONSULTACIJA, KIEK KAINUOJA IR KIEK UŽTRUNKA?

Pirminės konsultacijos metu gydytojas išklauso paciento nusiskundimus; įvertina kraujospūdį, pulsą, širdies ir plaučių darbą, odos būklę. Aptariami laboratorinių kraujo tyrimų rezultatai: ar pakankamas hemoglobino kiekis (jo trūkumas gali lemti bendrą organizmo silpnumą), cukraus lygio stebėjimas ypač svarbus asmenims, sergantiems diabetu; blogojo (mažo tankio) cholesterolio kiekis gali padidinti širdies bei kraujagyslių ligų tikimybę. Įvertinami ir kiti tyrimų rodmenys, galintys signalizuoti apie įvairių ligų atsiradimo riziką. Tokiais atvejais paskiriami papildomi laboratoriniai tyrimai.

Esant poreikiui, gydytojas paskiria instrumentinius tyrimus – atlieka kardiogramą bei echoskopiją. Įvertinama bendra paciento sveikatos būklė ir aptariami jos gerinimo veiksmai. Dažnai pablogėjusi žmogaus savijauta ir pakitę kraujo tyrimų rezultatai gali būti pagerinami pakeitus nejudrų gyvenimo būdą į aktyvesnį bei sveikesnį. Taigi, gydytojas su pacientu aptaria būdus, kaip siekti teigiamų sveikatos pokyčių. Ir, jei pacientas yra pasiryžęs žengti šių pasikeitimų link, sudaromas individualus sveikos gyvensenos planas.

KOKIAIS ĮSPŪDŽIAIS DALIJASI KLINIKOS PACIENTAI?

Violetai numetus nereikalingus kilogramus, kraujo spaudimo rodikliai grįžo į normos ribas. Tikslas pasiektas laikantis mūsų pateiktų nurodymų.

[jelly_carousel_option block_title=““ number_post_display=““ number_post_offset_display=“0″ carousel_columns=“columns_3″ disable_comment=“true“ disable_category=“true“ stop_autoplay=“true“ category_id=“7″]

DAUGIAU APIE KLINIKĄ

Paliesiaus klinika – pirmoji ir vienintelė licencijuota fizinio krūvio terapijos klinika Lietuvoje ir Pabaltijyje.

Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos veikla yra paremta medikamentiniam gydymui alternatyvia idėja ir įrodyta medicinos mokslo. Mūsų pagrindinis tikslas – individualiai parinktu fiziniu krūviu prižiūrint gydytojams (angl. „medically supervised physical exercising“) užtikrinti geresnę sveikatą kiekvienam pacientui.

Patyrę klinikos įkūrėjai padarė svarbią išvadą, jog susirgus pirmiausia reikia pasitelkti vidinius organizmo resursus ir tik išnaudojus visas galimybes, jei yra būtina, taikyti medikamentinę terapiją.

Norėdami užtikrinti maksimalų paciento saugumą gydymo programos metu, paciento sveikatos būklei ištirti ir stebėti pasitelkiame moderniausias medicinines ir informacines technologijas. Taip įsitikiname, ar galima taikyti gydymą fiziniu krūviu, ir kokios yra gydomąjį poveikį užtikrinančios konkretaus paciento fizinio krūvio ribos.

DABAR – GERIAUSIAS METAS UŽSIREGISTRUOTI KONSULTACIJAI UŽ 29€!

REGISTRUOKITĖS KONSULTACIJAI:
GALITE SUSISIEKTI IR TELEFONU: +370 600 37279

Visos teisės saugomos © 2018