Pirminė konsultacija - Paliesiaus fizinio krūvio klinika - individualios programos be vaistų!

Konsultacija Paliesiaus širdies sveikatos klinikoje

Jums tai pravers, jei atpažįstate save:

 • Nuovargis, energijos trūkumas, prasta nuotaika;
 • Papildomi kilogramai ar reguliarus svorio netekimas;
 • Spazminiai skausmai, sunkumo jausmas krūtinės, plaučių bei pilvo srityse;
 • Tiesiog bloga savijauta – intuityvus pojūtis, kad Jūsų bendra savijauta nėra tokia gera, kokia turėtų būti.

Atminkite, jog pasiekti teigiamų sveikatos rezultatų ir pagerinti savo savijautą tiek darbinėje veikloje, tiek kasdieniniame gyvenime, galite tik bendradarbiaudami su medikais. Profesionali konsulatacija gali ne tik nuraminti sunerimusį pacientą dėl negatyvios savijautos, bet ir pasiūlyti, rodos, visai paprastą, bet efektyvų būdą kasdieniniame gyvenime pulsuoti pilnu sveikata trykštančiu ritmu.
Kaip vyksta konsultacija?

Pirminės konsultacijos metu gydytojas atidžiai išklauso paciento nusiskundimus, apžiūri vietoje – įvertina odos būklę, pamatuoja kraujospūdį, patikrina širdies darbą ir paskiria reikiamus atlikti laboratorinius ir diagnostinius tyrimus. Esant poreikiui, gydytojas su pacientu aptaria tolimesnį gydymo planą. Jeigu tokios būtinybės nėra, teikia rekomendacijas dėl mitybos ir fizinio aktyvumo. Gydytojo konsultacija leis susidaryti aiškų vaizdą, kas vyksta su Jūsų kūnu ir koks gydymas būtų veiksmingiausias.

Kaip vyksta konsultacija

Kokio rezultato galite tikėtis?

Tam, kad pasiūlytas receptas taptų kiek įmanoma efektyvesnis, klinikinės programos metu, be medikamentinio įsikišimo, išskyrus atvejus, kai be to neįmanoma išsiversti, klinikoje teikiamas gydymas yra ne tik kompleksinis ir individualus, bet ir saugus. Naudojant naujausius medicininių ir informacinių technologijų sprendimus, pacientų sveikatos būklė stebima ir vertinama realiu laiku bei nuotoliniu būdu. Fizinio krūvio ir ramybės metu sekama pacientų širdies veikla. Gydytojų nuolat vertinamos elektrokardiogramos, širdies susitraukimų dažnio rodikliai, užtikrinamas saugus fizinis krūvis ir gydymo efektyvumas. Atliekami laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai leidžia įvertinti pacientų būklę atsižvelgiant į fiziologinius rodiklius. Fizinio krūvio metu atliekami laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai užtikrina saugų ir kliniškai efektyvų ligų gydymą ar jų profilaktiką. 

Be to, individualiai parinktas fizinis krūvis leis kiekvienam pacientui palaikyti  savo sveikatos gerą būseną  savarankiškai. Paliesiaus klinikoje taikoma fizinio krūvio terapija yra kompleksiško gydymo ašis – klinikoje taikomas visapusiškas biopsichosocialinis paciento gydymas.

Kaip apie Paliesiaus kliniką atsiliepia pacientai?

Kodėl Paliesiaus klinika?

Žmogaus sveikata priklauso nuo biologinių, psichologinių ir socialinių veiksnių. Paliesiaus klinika remiasi klinikiniu gydymu, kuris apjungiamas su harmoninga fizine, psichine ir emocine veikla atsipalaidavimą skatinančioje aplinkoje.

Siekdami objektyvių rezultatų, klinikos gydytojai ir kiti specialistai atlieka medicinos mokslu pagrįstus laboratorinius ir funkcinės diagnostikos tyrimus. Mūsų klinikos gydymo rezultatai yra išmatuojami ir pacientams pateikiami objektyviais rodmenimis.

Paliesiaus klinikoje kiekvienam pacientui skiriame tiek laiko, kiek reikia išspręst jo konkrečias problemas – priimamas efektyviausias individualus sprendimas.

Klinikoje kompleksinį gydymą atlieka darni gydytojų ir kitų specialistų komanda. Savo srities profesionalai bendrauja su pacientu, surenka anamnezę, atlieka tyrimus, analizuoja rezultatus, kurie vėliau apibendrinami ir surandamas geriausias sprendimas konkretaus paciento sveikatai atstatyti ir pagerinti. Klinikos specialistų komandą sudaro:

 • vidaus ligų gydytojai;
 • gydytojai kardiologai;
 • medicinos gydytojai;
 • sporto medicinos gydytojai;
 • medicinos psichologai;
 • kineziterapeutai – masažuotojai;
 • ergoterapeutai.

Klinikoje teikiamas gydymas yra ne tik kompleksinis ir individualus, bet ir saugus. Naudojant naujausius medicininių ir informacinių technologijų sprendimus, pacientų sveikatos būklė stebima ir vertinama realiu laiku, nuotoliniu būdu. Fizinio krūvio ir ramybės metu sekama pacientų širdies veikla. Gydytojų nuolat vertinamos elektrokardiogramos, širdies susitraukimų dažnio rodikliai, užtikrina saugų fizinį krūvį ir gydymo efektyvumą. Atliekami laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai leidžia įvertinti pacientų būklę atsižvelgiant į fiziologinius rodiklius. Fizinio krūvio metu atliekami laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai užtikrina saugų ir kliniškai efektyvų ligų gydymą ar jų profilaktiką fiziniu krūviu.

Komandinis aukštos kvalifikacijos specialistų darbas, gydymo procese taikoma įranga, technologijos ir pasiteisinę gydymo algoritmai, individualus dėmesys pacientui garantuoja efektyvius gydymo rezultatus.

Susisiekite dabar: