Greitojo PGR testo aparatas

APARATAS GREITAM MOLEKULINIAM PGR TYRIMUI ATLIKTI!

 ( TESTŲ NEATLIEKAME! )

Turime  pasiūlymą įstaigoms/laboratorijoms, kurios neturi specializuotos molekulinės laboratorijos, bet nori ir gali daryti greitą PGR molekulinį SARS-CoV-2 viruso PGR testą.  Siūlome aparatą ir testo kasetes – tai viskas ko reikia tyrimui atlikti: įdedate tiriamąją medžiagą ir po 90 min turite atsakymą. Greita, patogu, saugu ir patikima.

Be aparato ir testo kasetės tyrimui atlikti daugiau nereikia papildomų molekulinės laboratorijos įrenginių, priemonių ar specialaus personalo paruošimo tyrimo atlikimui.

Convergys POC RT-PCR COVID-19 –tai pilnai automatizuotas molekulinis RT-PGR tyrimas. Vienas tyrimas – viena kasetė, kuri paruošta darbui, reikia įnešti tik tiriamąją medžiagą. Į aparatą galima įdėti 4 vienas nuo kito nepriklausomas kasetes/tyrimus.   Analizuojami du viruso SARS-Co-2 taikiniai, kontroliuojama vidine kontrole.

Tyrimo eiga: procesas vyksta vienoje kasetėje: išskyrimas (magnetinių dalelių pagalba), amplifikacija, nustatymas ir atsakymo pateikimas. Tiriamoji medžiaga įnešama tiesiai į kasetę, kasetė statoma į aparatą, vyksta RNR išskyrimas, RT-PCR amplifikacija ir detekcija. Viskas apdorojama ir vertinama programine įranga.

SARS-CoV-2 viruso greito (POC)  Convergys POC RT-PCR COVID-19, CE IVD tyrimo gamintojas Convergent Technologies GmbH & Co. KG, Vokietija.

PREZENTACIJA (en).pdf