Fizinis krūvis po tulžies pūslės operacijos

Fizinis krūvis po tulžies pūslės operacijos

Pirmosiomis dienomis po tulžies šalinimo operacijos Paliesiaus klinikos gydytojai rekomenduoja lėčiau judėti ir nedaryti staigių judesių. Toks atsargumas lemia ir pjūvio randėjimą. Vėliau, sugijus pooperaciniam randui atsargiai galima pradėti daryti nesunkius fizinius pratimus, kurie  gerina virškinimo organų vegetacinę reguliaciją. Taip pat fiziniai pratimai tonizuoja žmogaus, kuriam atlikta tulžies šalinimo operaciją organizmą, o specialūs pratimai stiprina pilvo presą ir žarnyno peristaltiką.

Norėdami išmokti teisingai atlikti fizinius pratimus po tulžies pūslės operacijų, rekomenduojame kreiptis į Paliesiaus kliniką. Nes kuo didesni ir ne teisingi fiziniai  krūviai tenka pjūvio vietai, tuo blogiau gyja ir tuo labiau būna matomas randas. Jeigu yra atlikta operacija ir prapjautas pilvo raumuo, tai pilvo suveržimas specialiais diržais padeda sumažinti skausmą, nes raumuo imobilizuojamas, jis apsaugomas nuo staigių judesių, kurie gali būti skausmingi.

Pradėdami vykdyti fizinių pratimų komplektą, visada turėtumėte pasikonsultuoti su Paliesiaus fizinio krūvio terapijos gydytoju. Tik po to, kai Paliesiaus klinikoje jums atliks patikrinimą- testavimą, bus galima pasakyti, kokie fiziniai užsiėmimai jums yra leistini. Negalima iš karto padaryti didelės apkrovos jūsų kūnui. Atminkite, kad jis vis dar labai silpnas. Nedarykite kompleksinių pratimų iš karto. Kad pjūvio randas  formuotusi  teisingai ir būtų atkurti  visi pažeisti audiniai, užtrunka šiek tiek laiko. Tai gali užtrukti apie šešias ar septynias savaites. Per šį laiką jūs turite nuolat didinti apkrovą, atlikti sudėtingesnius pratimus. Šie pratimai yra gana paprasti, todėl vėliau, pramokus taisyklingai atlikti šiuos pratimus su Paliesiaus fizinio krūvio klinikos specialistų pagalba, vėliau galėsite mankštintis ir savarankiškai jau  ir be kti Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos specialistų priežiūros.

Klinikos vadovas, gyd. Saulius Deveikis

Gydymas dozuotu fiziniu krūviu – galimybė numesti svorio, sutvarkyti kraujospūdį, cukraus kiekį ar tiesiog pagerinti sveikatos ir psichikos būklę!

Daugiau apie individualų gydymą fiziniu krūviu: https://paliesiausklinika.lt/neteisingas-fizinis-kruvis/

Sužinokite daugiau apie mūsų gydymo būdus ir programas susisieke tel: 8 600 37 279 arba užpildę žemiau esančią formą:
Visos teisės saugomos © 2018