Neteisingas fizinis krūvis - Paliesiaus klinikoje sužinosite kaip teisingai užsiimti fiziniu aktyvumu ir būtent tais būdais, kurie tinka tik jums!

Neteisingas fizinis krūvis

Jaučiatės silpnai, kankina lėtinis nuovargis, o tik atsikėlus jau neturite jėgų darbams pradėti?

Jei kasdien jaučiatės silpni ir pavargę, jei net iš ryto neturite jėgų pradėti darbus, laikas susirūpinti savo fizine būkle. Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinika pasirengusi pateikti specialiai jums parengtą sveikatos ir savijautos gerinimo programą. Tai puiki proga pagerinti gyvenimo kokybę.

Asmeniniai sprendimai vietoj standartinių schemų:
Kiekvienas žmogus vis kitoks, tad standartizuoti gydymo metodai jums gali ne tik nepadėti, bet ir pakenkti. Klinikoje specialiais tyrimais nustatome, kiek deguonies suvartoja jūsų organizmas fizinio krūvio metu. Amerikietiška „BodyGuardian“ technologija leidžia nuotoliniu būdu stebėti, kaip fizinis aktyvumas veikia jūsų širdies veiklą. Kitaip tariant, mūsų gydytojai seka jūsų organizmo būklę ir fiksuoja jo reakcijas į fizines apkrovas. Atsižvelgdami į rezultatus, jie kasdien parinks jums vis kitokią programą. Tikslas – maksimaliai pagerinti jūsų savijautą per trumpiausią laiką.

Aplinka skatina teigiamus pokyčius:
Klinikoje rasite visa, kas padės jums atgauti sielos ramybę – nuo psichologo konsultacijų, aromaterapijos, muzikos ir gamtos terapijos iki kvėpavimo praktikų ir fizinio krūvio stresui valdyti. Siūlome ir unikalias programas. Pavyzdžiui, sąmoninga savityra pagrįstą terapijos kursą, padedantį žmogui įsiklausyti į kūno poreikius.

Subalansuota ir individualizuota mityba sveikatos problemoms spręsti:
Netinkama dieta gali pakenkti jūsų sveikatai. Juk žmogus dažniausiai nežino, kokių medžiagų organizmui reikia tam tikrą dieną ir kiek kalorijų reikia suvartoti. Dėl to jums sudarysime asmeninę mitybos programą, atsižvelgdami į jūsų organizmo specifiką.Mes sąvoką „sveika mityba“ grindžiame tyrimais ir mokslu.

ATSILIEPIMAI

Sportas ir fizinis aktyvumas

Seniai žinoma tiesa: gyvenimo būdas turi didžiulės įtakos jūsų sveikatai. Galima skaičiuoti valandas, kurias praleidžiate sėdėdami, galima džiaugtis kasdien nueitais kilometrais. Bet tai tik pradžia.

Moksliškai įrodyta, kad fizinis aktyvumas – viena esminių sąlygų užsitikrinti gerą sveikatą. Be to, sveikatinamasis fizinis aktyvumas padeda apsisaugoti nuo lėtinių neinfekcinių ligų. Tačiau žmonėms dar labai trūksta žinių, pavyzdžiui, suvokimo, kuo sveikatinamasis fizinis aktyvumas skiriasi nuo sporto. Šio pobūdžio „raštingumas“ būtinas, nes tik kompetentingas žmogus žino, ką daryti ir kaip keisti gyvenimo būdą.

Jungtinėse Amerikos Valstijose išpopuliarėjo senėjimo stabdymo judėjimas. Žemiau – svarbiausios rekomendacijos, padedančios prailginti vidutinę gyvenimo trukmę ir pagerinti sveikatą.

    • • Nepersivalgykite. Pagrindinė taisyklė – saikas. Jei jos laikysitės, jausitės geriau, būsite aktyvesni ir energingi. Svarbu atkreipti dėmesį į mitybą; prireikus patartina vartoti natūralių papildų. Pasirinkite tokį mitybos planą, kuris geriausiai tinka jūsų organizmui ir gyvenimo būdui. Svarbu išsiaiškinti, kokių medžiagų trūksta jūsų organizmui. Universali dieta nerekomenduojama, nes ji jums gali būti net kenksminga.
    • • Pasitelkite naujausias technologijas ir biomediciną. Tai tikrai ne taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti. Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikoje įdiegta amerikietiška „BodyGuardian“ technologija leidžia stebėti širdies veiklą fizinio krūvio metu ir tinkamai reaguoti į organizmo pokyčius.
  • • Ilsėkitės ir atostogaukite. Reguliarios atostogos – būtinas gyvenimo elementas, nes visiems reikia atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo įtampos. Stresas – daugelio mūsų kasdienybė ir vienas rimčiausių sveikatos priešų, tad su juo privalu kovoti, pavyzdžiui, reguliariai mankštinantis. Apskritai, vidutinio intensyvumo fizinis krūvis naudingas bet kuriam žmogui. Streso mažinimas ir jo poveikio sveikatai prevencija – viena iš pagrindinių mūsų klinikos veiklos krypčių.

Atvykite į „Paliesiaus fizinio krūvio terapijos kliniką“ ir ženkite reikšmingą žingsnį kokybiškesnio gyvenimo link!

Paskambinkite telefonu +370 600 37 279 arba užpildykite užklausos formą:

Kreipkitės dabar gydytojo konsultacijai.
Savarankiškos praktikos pavojai

Kadangi esame skirtingi, fizinis krūvis turi būti nustatytas kiekvienam žmogui asmeniškai, atsižvelgiant į jo sveikatos būklę ir fizinį pasirengimą. Paprasčiausias pavyzdys: jei rimtų sveikatos sutrikimų turinčiam žmogui skirsime sportininko krūvius, pasekmės gali būti tragiškos. Todėl kaskart būtina įvertinti organizmo galimybes ir atitinkamai dozuoti fizines apkrovas. Tad kaip teisingai normuoti fizinę veiklą?

1. Įvertinkite ir nustatykite, kokiai rizikos grupei priklausote: sveikas žmogus, vidutinės rizikos grupė, didelės rizikos grupė.

2. Atlikite reikiamus tyrimus ir išsiaiškinkite savo organizmo galimybes.

3. Pasikonsultuokite su kvalifikuotu gydytoju, kuris įvertins jūsų organizmo reakcijas į fizinį krūvį.
Šios rekomendacijos padės gyventi sveikiau, ilgiau ir kokybiškiau.

Turite klausimų „Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos“ specialistams?
Susisiekite, ir mes mielai į juos atsakysime!

"PALIESIAUS KLINIKA" TAI:

Tik Jums vienam!
Efektyviausią gydymą užtikrinti bei geriausių rezultatų pasiekti galima tuomet, kai yra žinoma, ko reikia kiekvienam pacientui. Paliesiaus klinika – vieta, kurioje atsisakoma standartinio, dažnu atveju konkrečiam pacientui netinkamo gydymo, o orientuojamasi į individualius sprendimus. Šiuolaikiškai įrengtoje klinikoje atliekami reikiami tyrimai, nustatoma kiekvieno paciento tolerancija fiziniam krūviui, o pagal gautas išvadas paruošiamas būtent jam skirtas individualus fizinio aktyvumo bei mitybos planas.

Antistresinė aplinka
Individualus gydymas tampa dar efektyvesniu, jei yra vykdomas sveikatai gerinti draugiškoje aplinkoje. Maksimaliems sveikatos pokyčiams pasiekti sukurtos specialios antistresinės programos taikant IT detoksikaciją, muzikos, kvapų, bei natūralios aplinkos – gamtos terapijas, o unikalios ir mažai žmogaus paliestos Paliesiaus dvaro apylinkės kuria ypatingą atmosferą, leidžiančią atgauti emocinę pusiausvyrą.

Klinikinis saugumas
Tik saugus gydymas gali atnešti pačius geriausius pokyčius. Juos užtikriname naudodami naujausius medicininių ir informacinių technologijų sprendimus, leidžiančius realiuoju laiku nuotoliniu būdu (angl. „real-time monitoring“) stebėti paciento širdies veiklą (elektrokardiogramą ir širdies susitraukimų dažnį) tiek fizinio krūvio, tiek ramybės metu. Tai leidžia tinkamai reaguoti net į mažiausius širdies veiklos pokyčius, galinčius sukelti pavojų sveikatai, ir pagal tai kontroliuoti taikomo fizinio krūvio intensyvumą. Tokiu būdu garantuojamas aukštas klinikinis saugumas.

Garantuoti sveikatos rezultatai
Ne tik sveikata, bet ir laikas yra vienas brangiausių dalykų, kuriuos turime, tad nešvaistykite jo veltui – rinkitės patikrintus sprendimus bei saugius būdus užsibrėžtiems sveikatos tikslams pasiekti. Ko galite tikėtis ir ką galime garantuoti?

  • • Sumažinsime Jūsų svorį nuo 1 iki 3 kg* per savaitę**
  • • Sumažinsime Jūsų kraujospūdį nuo 5 iki 7 mmHg* per savaitę**
  • • Sumažinsime Jūsų gliukozės (cukraus) koncentraciją kraujyje nuo 0,5 iki 1,5 mmol/l* per savaitę**
  • • 5%* pagerinsime Jūsų širdies- kraujagyslių sistemos funkcionalumą per savaitę**
  • • Sumažinsime Jūsų streso lygį

* – pateikiami rezultatai yra iš mūsų klinikinės praktikos. Jums bus sudaryta individuali programa pagal Jūsų klinikinę ir fiziologinę būklę, todėl rezultatai gali skirtis

** – klinikinė 6 dienų programa Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikoj

Atvykite į „Paliesiaus fizinio krūvio terapijos kliniką“
ir ženkite reikšmingą žingsnį kokybiškesnio gyvenimo link!

Nuo

2014

Numeris

1

Specialistai

9

REGISTRACIJA Į KONSULTACIJĄ

DOVANŲ KUPONAS

REGISTRACIJA Į SVEIKATOS SAVAITGALĮ

Aukščiausią kokybę individualiu gydymu fiziniu krūviu Paliesiaus klinikoje užtikrina ilgametę patirtį turinčių specialistų ir ekspertų komanda. Jie žino, kaip suderinti kūną, psichiką bei gyvenamąją aplinką tam, kad būtų atrasta ir panaudota natūraliai organizmą gydanti galia. Šiuo tikslu ir buvo sukurtas kompleksinis gydymas, išsiskiriantis unikalia koncepcija, kai dėmesys sutelkiamas ne į konkretų organą, o visą organizmą. Unikalus kompleksinis gydymas gali būti tinkamai suteiktas tik tuomet, kai savo žinias ir patirtį vardan puikios Jūsų sveikatos būklės suvienija įvairių medicinos specializacijų (vidaus ligų gydytoja; gydytoja kardiologė; sveikatos psichologė; kineziterapeutė – masažuotoja; medicinos gydytojai) ekspertai visą parą! Susipažinkite:

Joana Bikulčienė
Klinikos vadovė
Saulius Deveikis
Medicinos gydytojas - konsultantas
Augustė Baltinienė
Vidaus ligų gydytoja
Valdemaras Kavaliauskas
Sveikatinamojo fizinio aktyvumo projektų vadovas

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ernesta Vaivadaitė
Sveikatos psichologė, klinikinės veiklos koordinatorė
Urtė Gargalskaitė
Gydytoja kardiologė
Aušra Lūžaitė
Sporto medicinos gydytoja

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Paulius Uksas
Medicinos gydytojas
Audronė Grigalevičienė
Gydytoja kardiologė
Giedrė Leknickaitė
Kineziterapeutė, masažuotoja
David Engstedt
Ergoterapeutas, Klinikos atstovas Skandinavijos šalyse

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

No Team Member Found

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Vaizdo turas

Noriu sužinoti daugiau: