Neteisingas fizinis krūvis - Paliesiaus klinikoje sužinosite kaip teisingai užsiimti fiziniu aktyvumu ir būtent tais būdais, kurie tinka tik jums!

Jaučiatės silpnai, kankina lėtinis nuovargis, o tik atsikėlus jau neturite jėgų darbams pradėti?

 

Jei kasdien jaučiatės silpni ir pavargę, jei net iš ryto neturite jėgų pradėti darbus, laikas susirūpinti savo fizine būkle. Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinika pasirengusi pateikti specialiai jums parengtą sveikatos ir savijautos gerinimo programą. Tai puiki proga pagerinti gyvenimo kokybę.

 

Asmeniniai sprendimai vietoj standartinių schemų:
Kiekvienas žmogus vis kitoks, tad standartizuoti gydymo metodai jums gali ne tik nepadėti, bet ir pakenkti. Klinikoje specialiais tyrimais nustatome, kiek deguonies suvartoja jūsų organizmas fizinio krūvio metu. Amerikietiška „BodyGuardian“ technologija leidžia nuotoliniu būdu stebėti, kaip fizinis aktyvumas veikia jūsų širdies veiklą. Kitaip tariant, mūsų gydytojai seka jūsų organizmo būklę ir fiksuoja jo reakcijas į fizines apkrovas. Atsižvelgdami į rezultatus, jie kasdien parinks jums vis kitokią programą. Tikslas – maksimaliai pagerinti jūsų savijautą per trumpiausią laiką.

 

Aplinka skatina teigiamus pokyčius:
Klinikoje rasite visa, kas padės jums atgauti sielos ramybę – nuo psichologo konsultacijų, aromaterapijos, muzikos ir gamtos terapijos iki kvėpavimo praktikų ir fizinio krūvio stresui valdyti. Siūlome ir unikalias programas. Pavyzdžiui, sąmoninga savityra pagrįstą terapijos kursą, padedantį žmogui įsiklausyti į kūno poreikius.

 

Subalansuota ir individualizuota mityba sveikatos problemoms spręsti:
Netinkama dieta gali pakenkti jūsų sveikatai. Juk žmogus dažniausiai nežino, kokių medžiagų organizmui reikia tam tikrą dieną ir kiek kalorijų reikia suvartoti. Dėl to jums sudarysime asmeninę mitybos programą, atsižvelgdami į jūsų organizmo specifiką.Mes sąvoką „sveika mityba“ grindžiame tyrimais ir mokslu.