Vargina padidėjęs kraujospūdis? Turime išeitį be be medikamentų. Sužinokite daugiau.

PADIDĖJĘS KRAUJOSPŪDIS

Nuolat jaučiatės pavargę?
O gal dėl padidėjusio kraujospūdžio sutriko širdies ritmas?

Nuovargis

Galvos skausmas
ir svaigimas

Spaudžiantys skausmai
krūtinėje ir pilve

Nemiga

Optimalus suaugusio žmogaus kraujospūdis – 120/80 mmHg.

Jei jis viršija 140/90 mmHg, būtina susirūpinti. Lietuvos širdies asociacija konstatuoja sukrečiančius skaičius: kas trečio pasaulio gyventojo kraujospūdis viršija normą.

ATSILIEPIMAI

[jelly_carousel_option block_title=““ number_post_display=““ number_post_offset_display=“0″ carousel_columns=“columns_3″ disable_comment=“true“ disable_category=“true“ stop_autoplay=“true“ category_id=“7″]

Ar žinojote tai, kad Jums nereikia kęsti skausmo ar
kasdieniniu palydovu tapusio diskomforto?

Mes turime sprendimą, kaip tai sustabdyti čia ir dabar.

Paskambinkite telefonu +370 600 37 279 arba užpildykite užklausos formą ir atsisveikinkite su efekto neduodančiais vaistais.
Mėgaukitės gyvenimu Jau šiandien!

Kreipkitės dabar gydytojo konsultacijai.
Efektyviai sumažinkite kraujospūdžio lygį
jau po 6 gydymo dienų programos!
Dauguma žmonių apie kraujospūdžio bėdas net nežino. O jei ir žino, nieko nedaro, nors labai rizikuoja, nes padidėjęs kraujospūdis sukelia daugybę labai rimtų ligų: insultą, infarktą, širdies arba inkstų nepakankamumą, širdies ritmo sutrikimus. Dėl jų žmonės miršta arba lieka neįgalūs.

Statistika negailestinga: 2015 metais Lietuvoje beveik pusė vyrų ir 65 proc. moterų mirė būtent dėl širdies ir kraujagyslių ligų.

Tačiau daugeliu atvejų riziką galima gerokai sumažinti. Dinaminiai fizinio krūvio pratimai padeda išvengti arterinės hipertenzijos ir ją valdyti. Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos gydytojai ir specialistai vieninteliai Baltijos šalyse taiko tokio tipo metodikas. Speciali programa leidžia nuotoliniu būdu stebėti, kaip fizinis krūvis veikia jūsų organizmą. Išnagrinėjus duomenis sukuriama asmeninė fizinio krūvio programą.

Unikalioje dvaro erdvėje atsigauna ir kūnas, ir siela. Jei norite teigiamų pokyčių gyvenime, susisiekite su mumis dabar pat.

KRAUJOSPŪDIS

Kraujas „spaudžia“ kraujagyslių sieneles, o žmogaus kraujospūdis ritmiškai auga ir krenta sulig kiekvienu širdies dūžiu. Širdis turi išstumti kraujyje esantį deguonį tam tikru spaudimu, kad deguonis pasiektų vidaus organus ir sugrįžtų atgal. Jei spaudimas per didelis, pažeidžiamos kraujagyslių sienelės, storėja širdies raumuo, atsiranda pokyčių inkstuose, smegenyse ir akyse, išauga kraujagyslių plyšimo ir kraujo išsiliejimo į smegenis rizika.

Lietuvos širdies asociacija įspėja, kad padidėjęs kraujo spaudimas gali sukelti itin rimtų sveikatos sutrikimų. Arterinė hipertenzija diagnozuota beveik ketvirtadaliui Lietuvos gyventojų. Jos rizika didėja dėl antsvorio, nutukimo, menko fizinio aktyvumo, netinkamos mitybos, rūkymo, alkoholio, streso, depresijos, amžiaus ir paveldimumo.

Su padidėjusiu kraujospūdžiu susiję pavojai labai rimti, bet išvengti jų ir juos valdyti gana paprasta: organizmui tereikia reguliarių bent vidutinio intensyvumo fizinių apkrovų.

Aerobinis fizinis krūvis arterine hipertenzija sergančių suaugusiųjų kraujo spaudimą sumažina 5–7 mmHg. Jis naudingas ir hipertenzija nesiskundžiančių žmonių sveikatai: jų kraujo spaudimas sumažėja 2,4–3,8 mmHg. Tačiau savarankiškai eksperimentuoti su savimi nepatartina, nes „visiems tinkančios“ sporto programos dėl jūsų organizmo specifikos jums gali būti pavojingos.

Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikoje jums bus pasiūlyta asmeninė fizinio aktyvumo programa. Ją sudaro klinikos medikai, atsižvelgdami į jūsų klinikinę ir fiziologinę būklę bei fizinių apkrovų toleranciją. Kodėl tai svarbu?

  • • Programa padės kovoti su padidintu kraujospūdžiu.
  • • Jums reikės kur kas mažiau kraujo spaudimą mažinančių vaistų.
  • • Išvengsite komplikacijų: insulto, infarkto, širdies arba inkstų nepakankamumo, širdies ritmo sutrikimų ir kitų mirtinai pavojingų ligų.

Noriu sužinoti daugiau:

Visos teisės saugomos © 2018