Arterinė hipertenzija: kaip atpažinti šios būklės požymius - Paliesiaus fizinio krūvio klinika - individualios programos be vaistų!

Arterinė hipertenzija: kaip atpažinti šios būklės požymius

Arterinė hipertenzija arba tiesiog aukštas kraujo spaudimas, kuomet jis yra didesnis nei 140/90mmHg – problema, su kuria susiduria vis daugiau ir daugiau žmonių. Didesnė tikimybė susidurti su šiuo negalavimu egzistuoja tiems, kurie nesilaiko sveikos mitybos principų, rūko, nesaikingai vartoja alkoholį, patiria daug streso, mažai sportuoja. Šios ir kitos priežastys gali lemti aukštą kraujo spaudimą, kurio pacientas iš pradžių net nejaučia, tad mano, jog yra visiškai sveikas. Ir tik tuomet, kai prasideda ligos komplikacijos, pastebimi aukšto kraujo spaudimo (hipertenzijos) simptomai: dažnas kraujavimas iš nosies, galvos ar pakaušio srities skausmas, spengimas ausyse, padažnėjęs širdies plakimas.

Pamirškite nemalonius šios ligos simptomus, prisiminkite ką reiškia puiki sveikata, sužinokite kaip galime padėti sumažinti padidėjusį kraujospūdį!

Taip pat visuomet galite paskambinti mums telefonu+370 600 37279.

Stipriai progresavusią ligą gali rodyti šie požymiai: karščio priepuoliai, prakaitavimas, oro trūkumas, nervingumas.

Ištikus hipertenzinei krizei gali sutrikti širdies, inkstų ar smegenų kraujotaka, prasidėti pykinimas ar vėmimas, rankų, kojų paralyžius, kamuoti pilvo ar krūtinės skausmai.

Ką daryti, jei simptomai lydi dažnai?

Svarbiausia – imtis atitinkamų veiksmų ir negalvoti, kad visa tai praeis savaime ar yra susiję su senėjimu, kadangi negydoma arterinė hipertenzija gali sukelti netgi mirtį. Taigi, būtina pradėti rūpintis savimi dar labiau, nei tai darėte iki šiol ir įsitikinti, ar Jus iš tiesų kamuoja ši problema. Tai padaryti galima nustatant kraujo spaudimą. Teisingiausias sprendimas – reguliariai matuoti kraujo spaudimą ir fiksuoti matavimų rezultatus (ši informacija vėliau bus labai vertinga gydytojui). Jei pastebite sunerimti verčiančius skaičius (didesnius nei 120/80), pats metas kreiptis į specialistus. 140/159 – 90/99 rodo, kad Jums – pirmos stadijos aukštas kraujospūdis, na, o jei pirmasis skaičius viršija 160, o antrasis – 100, reiškia, kad susidūrėte su antros stadijos kraujo spaudimu. Apsilankykite pas gydytoją, kad situacija būtų įvertinta ir priimti reikalingi gydymo sprendimai.

Diagnozavus arterinę hipertenziją, būtina keisti gyvenimo būdą – rinktis subalansuotą mitybą, didesnį nei įprasta fizinį krūvį bei atpalaiduojančias technikas, atsisakyti žalingų įpročių. Dar geresnių rezultatų gali atnešti inovatyvus gydymo metodas, kai individualų fizinio krūvio ir mitybos planą papildo atpalaiduojančios terapijos.

Puikiai gyvenimo kokybei reikia puikių kraujo spaudimo rodiklių. Užtikrinkite juos dabar!

Skambinkite telefonu +370 600 37279 arba susisiekite užpildę formą žemiau dėl daugiau informacijos, kaip Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos specialistai gali padėti asmeniškai jums: