Kaip ir kuo gydyti aukštą ar padidėjusį kraujospūdį? - Paliesiaus fizinio krūvio klinika - individualios programos be vaistų!

Kaip ir kuo gydyti aukštą ar padidėjusį kraujospūdį?

Aukštas ir padidėjęs kraujospūdis drąsiai gali būti vadinamas 21 amžiaus žmonijos rykšte, kadangi ši sveikatos problema buvo diagnozuota maždaug 78 milijonams JAV gyventojų. Mūsų šalyje situacija taip pat ne ką optimistiškesnė – padidėjusiu arba aukštu kraujospūdžiu skundžiasi 1 iš 3 pacientų. O svarbiausia tai, jog numoti ranka į šią problemą negalima, nes pasekmės gali padaryti didelę neigiamą įtaką Jūsų gyvenimo kokybei: nuo miokardo infarkto iki širdies ar inkstų nepakankamumo.

Tad kaip ir kuo gali būti gydomas padidėjęs ar aukštas kraujospūdis? Gydytojų rekomenduojami paprasti žingsniai, kurie gali pakeisti kiekvieno, kenčiančio nuo padidėjusio ar aukšto kraujospūdžio, žmogaus gyvenimą.

Sveika mityba

Sveika mityba – vienas paprasčiausių, tačiau svarbiausių būdų, galinčių padėti sumažinti ar normalizuoti Jūsų kraujo spaudimą bei anstvorį. Įdomu tai, kad šią sąvoką dažnas yra linkęs suprasti savaip, tačiau siekiant pagerinti kraujo spaudimo rodiklius, teks laikytis nenuginčijamų rekomendacijų, tarp kurių: dideli kiekiai vaisių, daržovių, sveikų grūdų, reguliarus žuvies, ankštinių augalų, netropinių augalinių aliejų bei riešutų vartojimas ir saldumynų, gazuotų gėrimų bei raudonos mėsos apribojimas. Be to, svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog toks mitybos modelis turėtų būti pritaikytas prie atitinkamų kalorijų reikalavimų, asmeninio bei kultūrinio maisto produktų pasirinkimo bei prie mitybos terapijos, taikomos kitų ligų gydymui, įskaitant ir cukrinį diabetą.

Suvartojamos druskos kiekiui – ypatingas dėmesys

Jei anksčiau nekreipėte jokio dėmesio į suvartojamos druskos kiekį, tai, norint sunormalizuoti kraujo spaudimą, teks pradėti tai daryti. Tad koks yra druskos kiekis, kurį galite suvartoti per parą, siekiant geriausių kraujo spaudimo rezultatų? Vienas arbatinis šaukštelis!

Kuo daugiau dėmesio skirkite fizinei veiklai

Sėkmingam padidėjusio ar aukšto kraujospūdžio gydymui teigiamą įtaką turi ir fizinės veiklos krūviai – jos turėtų būti kuo daugiau. Aktyvus fizinis gyvenimas leis ne tik pagerinti kraujospūdžio rodiklius, bet ir sumažins kitų ligų – insulto, 2 tipo cukrinio diabeto, metabolinio sindromo, gaubtinės žarnos vėžio, depresijos tikimybę.

Suvartojamo alkoholio kiekį mažinkite, rūkymo atsisakykite

Sumažinti vertėtų ne tik druskos, bet ir suvartojamo alkoholio kiekį. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad saikingas alkoholio vartojimas mažina kraujospūdį, tačiau kaip neperžengti šios ribos? Tai paprasčiau nei manėte – nereikėtų suvartoti daugiau nei dviejų alkoholio vienetų per dieną (maždaug 30 ml etanolio) vyrams ir vieno vieneto per dieną moterims ar mažesnės kūno masės vyrams. Tuo tarpu rūkymo derėtų iš viso atsisakyti, kadangi tai yra vienas pagrindinių širdies ir kraujagyslių ligų sukėlėjų.

Išskirtiniai maisto produktai bei papildai

Kraujo spaudimo rodikliams gerinti gali būti pasitelkiami tam tikri maisto produktai bei papildai. Šiuo tikslu tinka vartoti česnaką, kakavą, vitaminą C, kofermentą Q10, omega – 3 riebiąsias rūgštis bei magnį.

Nors šiandieninis gyvenimo ritmas toks intensyvus, kad surasti laiko sau vis sunkiau ir sunkiau, norintys džiaugtis normaliu kraujospūdžiu, į savo dienotvarkę tikrai turėtų įtraukti atpalaiduojančias technikas, kadangi jų poveikis ypač svarbus. Joga ar akupunktūra nėra tinkami sprendimai, tačiau tokios atpalaiduojančios technikos kaip meditacija ar meno terapijos mažina stresą, o tai ypač svarbu siekiant normalizuoti kraujospūdį.

Teigiamas atsipalaidavimo technikų poveikis

Individualūs gydymo sprendimai – geriausi rezultatai!

Visos išvardintos priemonės yra puikus pasirinkimas siekiant gydyti padidėjusį ar aukštą kraujo spaudimą, tačiau idealiausia, kai visi išvardinti būdai sujungiami į vieną unikalų gydymo metodą, kurio stipriosios pusės – aukštas klinikinis saugumas, inovatyvumas bei individualus požiūris į kiekvieną pacientą. Būtent tokį gydymo sprendimą siūlo Paliesiaus klinika. Plačiau apie tai skaitykite adresu čia.

Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinika, kuri yra įsikūrusi Ignalinos rajone šalia Paliesiaus dvaro savo pacientams siūlo 24 val. sveikatos būklės stebėseną, pastovią kelių sričių specialistų priežiūrą ir antistresinę aplinką!

Susisiekite paskambinę telefonu:  +370 600 37 279 arba užpildę žemiau esančią formą ir sužinokite kaip galėtume būti jums naudingi!