Kraujospūdžio gydymas fiziniu krūviu - Paliesiaus fizinio krūvio klinika - individualios programos be vaistų!

Kraujospūdžio gydymas fiziniu krūviu

Vis daugiau ir daugiau žmonių kenčia nuo padidėjusio arba aukšto kraujo spaudimo, o kartu sudėjus šiuos abiems grupėms priklausančius pacientus matyti, kad kraujospūdžio problemos kamuoja maždaug trečdalį Lietuvos gyventojų. Skaičius iš tiesų didelis, tačiau tiek tuos, kurie turi padidėjusį, tiek tuos, kurie turi aukštą kraujo spaudimą, galima nudžiuginti – šiems sutrikimams šalinti puikiai tinka ne tik medikamentai, bet ir gydymas dozuotu fiziniu krūviu. Šis gydymo metodas leidžia išvengti neigiamo medikamentų poveikio Jūsų organizmui.

 

Individualus gydymas dozuotu krūviu – reikšmingi kraujospūdžio pasikeitimai!

Grįžtant prie medikamentinio gydymo, svarbu akcentuoti, kad nemaža dalis pacientų netinkamai vartoja jiems paskirtus vaistus. Jei Jūsų rytas prasideda nuo nemalonių pojūčių, kuriuos sukelia aukštas kraujospūdis, vadinasi, nevartojate kraujo spaudimą reguliuojančių vaistų, o, jei ir vartojate, jų dozė yra per maža. Taip pat svarbu pastebėti, kad kiekvienas žmogus yra individualus, todėl nėra vieno vaisto ar jų vartojimo laiko, kuris tiktų visiems pacientams. Vis dėlto, svarbu prisiminti keletą elementarių taisyklių: pacientai, kurių arterinis kraujo spaudimas kyla tik naktį, jį mažinančius vaistus turi gerti vakarais. Pacientams, kuriems kraujospūdis didėja dienos metu, tinkamiausias vaistų vartojimo laikas – rytas. Negalima pamiršti ir tų asmenų, kuriems aukštas kraujospūdis išlieka visą parą. Šie pacientai vaistus turėtų vartoti ryte ir vakare, tokiu būdu kraujo spaudimas bus kontroliuojamas visą parą.

 

Jei medikamentai bei jų vartojimo laikas yra universalus, tai kraujospūdžio sutrikimų šalinimą pasitelkiant gydymą dozuotu fiziniu krūviu, atsižvelgiant į individualius paciento sveikatos būklės rodiklius, galima pritaikyti visiems. Būtent toks gydymas yra siūlomas Paliesiaus klinikos pacientams. Pasitelkiant modernius medicinos bei informacinių technologijų sprendimus nustatoma, kaip kiekvienas pacientas toleruoja fizinį krūvį. Atsižvelgiant į tai, sudaromas individualus fizinio krūvio planas, kurį papildo specialistų sudarytas meniu bei terapijos.

Gydytoja kardiologė Audronė Grigalevičienė

 

Gydymas dozuotu krūviu – galimybė pagerinti kraujo spaudimo rodiklius! Daugiau apie individualų gydymą dozuotu fiziniu krūviu tiems, kurie turi padidėjusį kraujo spaudimą, skaitykite adresu čia.

Sužinokite daugiau apie mūsų gydymo būdus ir programas susisiekę tel: +370 600 37279 arba užpildę žemiau esančią formą: