12 savaičių antsvorio mažinimo programa - Paliesiaus fizinio krūvio klinika - individualios programos be vaistų!
Menu
12 savaičių antsvorio metimo programa
12 savaičių metimo programa (mobile)

12 savaičių antsvorio mažinimo programa

12 savaičių sveiko, tvaraus svorio metimo programa, kurios metu sudaroma ir vykdoma dozuoto fizinio krūvio strategija bei rezultatų stebėjimas atsižvelgiant į Jūsų poreikius. Vos per 12 savaičių suteiksime pagalbą ir padėsime siekti teigiamo rezultato.

Fizinis krūvis individualizuojamas pagal  kūno reakciją ir klinikinę situaciją. Norint saugiai ir efektyviai sumažinti antsvorį bei pagerinti fizinę būklę, mes siekiame iki minimumo sumažinti nelaimingų atsitikimų tikimybę ir kartu gydome fizinio krūvio terapijos metu atsirandančias sveikatos problemas, kurias sukelia antsvoris.

Keiskite gyvenimo būdą, mitybos įpročius įgytomis žiniomis ir suformuotomis strategijomis, individualiai pritaikytomis Jūsų gyvenimo ritmui. Dalis fizinio krūvio terapijos yra aktyvesnio ir sveikesnio gyvenimo būdo įpročių keitimo dalis.

Kaip vyksta programa?

 1. Prieš programą ištirti Paliesiaus klinikoje Vilniuje, kur suformuosime fizinio krūvio receptą. 
 2. Įvertinus, kad nėra sveikatos sutrikimų, kurie neleistų atlikti programos, vyksite į Paliesiaus dvarą ir atliksite klinikinę savaitės programą Paliesiaus dvare, kurios pabaigoje bus patikslintas fizinio krūvio terapijos receptas.
 3. Remiantis patikslintu fizinio krūvio receptu sekančias 11 savaičių atliksite jums nustatytus pratimus savarankiškai, o mes pastoviai stebėsime Jūsų rezultatus, Kas 3-4 savaites atnaujinsime fizinį krūvio programą pagal realius rezultatus – testuosime ir konsultuosime, kad įvertinti kaip sekasi ir kokių korekcinių veiksmų imtis.
Specialistų konsultacijos Vilniuje

Programos vyksta Paliesiaus dvare

Paliesiaus dvaras (Ignalinos r.) – medicinos, meno ir muzikos namai. Savo mūro sienose ištikimai saugantis senąsias paslaptis, dabar čia apsilankantiems teikia nuostabų ramybės pojūtį, kviečia atsikvėpti nuo darbų, pasinerti į muzikos, dailės pasaulį, išbandyti holistine medicina, kurios pagrindinis metodas paremtas pačio organizmo pajėgumais arba tiesiog pabėgti nuo civilizacijos ir pasirinkti draugystę su gamta.

Gyvensenos įpročių keitimas yra svarbiausia kovos su antsvoriu sudedamoji dalis!

Svarbiausi sėkmingo svorio metimo principai:

 • Padidėjęs fizinis aktyvumas
 • Mitybos įpročių keitimas

Antsvorio sukeliamos sveikatos problemos

Antsvoris – tai kūno masės padidėjimas, dėl riebalinio audinio gausėjimo. Antsvoris gali sukelti įvairias sveikatos problemas:

 • Tyrimais nustatyta, kad turint antsvorio problemų, didėja rizika susirgti tam tikromis vėžinėmis ligomis
 • Vyrams, turintiems antsvorio problemų sutrinka testosterono apykaita
 • Turintiems antsvorio didėja cholesterolio kiekis kraujyje, todėl didėja aterosklerozės ir kraujotakos sutrikimų rizika
 • Dėl antsvorio didėja sąnarių apkrova, o tuo pačiu – tikimybė susirgti įvairiomis sąnarių ligomis
 • Antsvorį turintys žmonės dažniau skundžiasi padidėjusiu kraujospūdžiu, o tai – viena pagrindinių širdies ligų ir insulto sąlygų
 • Antsvorio turintys žmonės net du kartus labiau rizikuoja susirgti II-ojo tipo cukriniu diabetu

Nuo visų šių problemų ir ligų galima apsisaugoti.

Nelaukite ir pradėkite keisti savo gyvenimą jau dabar.

Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinika įsikūrusi gilias sveikatinimo tradicijas puoselėjančiame dvare. Čia kiekvienam žmogui gydytojai ir specialistai sudaro individualią fizinio krūvio programą pagal asmens klinikinę ir fiziologinę būklę bei toleranciją fiziniam krūviui. Tai aktualu, net jei šiuo metu neturite papildomų kilogramų. Jei jūsų gyvenimo būdas nepakankamai aktyvus, programa padės išlaikyti optimalų kūno svorį. Tai aktualu, jei žinote, kad turite antsvorio. Jei nieko nedarysite, antsvoris taps tikra našta ir įvairių ligų priežastimi. Tai aktualu, jei dėl antsvorio padidėjo arterinis kraujo spaudimas arba cholesterolio kiekis kraujyje, jei sergate cukriniu diabetu ir kitomis su per dideliu kūno svoriu susijusiomis ligomis.

Jei papildomi kilogramai apsunkina jūsų kasdieninę veiklą, siūlome išeitį – 12 savaičių antsvorio mažinimo programą. Šios programos metu sudaroma ir vykdoma dozuoto fizinio krūvio strategija ir rezultatų stebėjimas, atsižvelgiant į Jūsų poreikius. Gyvenimo energija ir pasitikėjimas savimi grįš vos per 12 savaičių.

Jūsų atsiliepimai

Marius Jovaiša

„Kasmet bandau padaryti funkcinį testą ir sužinoti kaip mano širdies, plaučių ir kraujotakos sistema reaguoja į nuolatinį krūvį“

Marija Ušinskienė

„Aš sužavėta ta paslauga, kurią gaunu.“

Klinikos pacientė

„Programoje derinamas poilsis ir tikslingai su gydytojų priežiūra taikomas dozuotas fizinis krūvis“

Susisiekite dabar:


Klinikinis saugumas

Visi pacientai yra tikrinami dėl su fiziniu krūviu susijusios rizikos ir yra aprūpinami belaidžiu EKG monitoriumi Bodyguardian Heart, jos privalumai:

 • Belaidis ir realiojo laiko stebėjimas leidžia gydytojui, budinčiam visą parą, nuolat vertinti širdies veiklą.
 • Kiekvieną dieną vyksta individualus bendros būklės, reakcijos į fizinį krūvį vertinimas.


Širdies veiklos (ritmo ir laidumo) stebėjimas atliekamas naudojant BodyGuardian Heart sistemą. Tai yra saugi, neribojanti kasdieninės veiklos ir nesukelianti diskomforto (ant krūtinės priklijuojamas tik mažas monitorius) technologija, kurią patogu naudoti tiek specialistams, tiek pacientams. Gydytojas gali dirbti ir vertinti paciento širdies veiklą nuotoliniu būdu arti realaus laiko, esant poreikiui net visą parą. Tuo metu pacientas gali jaustis saugiai, nes net gydytojui nesant šalia, užtikrinama stebėsena. Be to, tiriamasis gali bet kada susisiekti su gydytoju ir pasiteirauti ar jo ką tik atsiradęs simptomas susijęs su širdies veikla, ar jam galima tęsti fizinį krūvį. BodyGuardian Heart technologija suteikia galimybę tirti širdies veiklą realiomis sąlygomis ir užtikrina paciento saugumą, kuris yra vienas iš pagrindinių klinikos gydymo akcentų.