Širdies sveikatos ištyrimo programa - Paliesiaus fizinio krūvio klinika - individualios programos be vaistų!

Širdies sveikatos ištyrimo programa

Širdies ir kraujagyslių sistemos ligos išlieka pagrindine mirties priežastimi Lietuvoje. Dažniausiai šios ligos nepastebimos ankstyvoje stadijoje, o pažengusi liga baigiasi infarktu ar insultu.

Paliesiaus širdies sveikatos klinikoje siūlome vos 2 valandų trukmės profilaktinę širdies sveikatos ištyrimo programą, išsamias išvadas ir fizinio krūvio rekomendacijas, pagal poreikį – gydymo plano sudarymą.

Atlikus ištyrimą, gydytojas įvertina kaip fizinio krūvio metu reaguoja širdies ir kraujagyslių sistema, plaučiai ir griaučių skersaruožiai raumenys ramybės, krūvio ir atsipalaidavimo metu. Kartu yra įvertinamas organizmo gebėjimas vartoti deguonį, nustatomi aerobinis ir anaerobinis slenksčiai.

Programos metu atliekama:

 • Gydytojo kardiologo konsultacija
 • Širdies elektrokardiograma
 • Širdies echoskopija
 • Individualaus deguonies suvartojimo (VO2Max) testas
 • Aerobinio ir anaerobinis slenksčių nustatymas
 • Širdies darbo zonų (HR zones) nustatymas
 • Širdies ir kraujagyslių sistemos būklės ir galimų rizikų nustatymas
 • Plaučių funkcinės būklės ramybės ir krūvio metu nustatymas

Funkcinės būklės vertinimas – maksimalaus deguonies suvartojimo tiesioginiu ar netiesioginiu būdu. VO2Max tai dydis, kuris tiesiogiai atskleidžia kraujotakos ir kvėpavimo sistemų funkcinio pajėgumo naudoti deguonį maksimalias galimybes arba atliekamas testavimas su laktatais, jei pacientas negali dėtis specialios kaukės ar dėl kitų priežasčių (nustatomi slenksčiai iš kraujo).

Širdies echoskopija atliekama ultragarso aparatu. Ištyrimas labai tikslus, nes vaizdas stebimas realiu laiku, o aparato pagalba tiksliai diagnozuojamos širdies ir kraujagyslių ligos, įvertinama širdies vožtuvų būklę, nustatomi širdies dydžio bei formos pokyčiai, raumens susitraukimo jėgą.

Aš sirgau COVID-19 liga ir noriu gauti NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ:

Telefonu +370 600 37 279

arba užpildykite žemiau esančią formą:


  Kodėl verta rinktis Paliesiaus širdies sveikatos kliniką?

  Žmogaus sveikata priklauso nuo biologinių, psichologinių ir socialinių veiksnių. Paliesiaus klinika remiasi klinikiniu gydymu, kuris apjungiamas su harmoninga fizine, psichine ir emocine veikla atsipalaidavimą skatinančioje aplinkoje.

  Siekdami objektyvių rezultatų, klinikos gydytojai ir kiti specialistai atlieka medicinos mokslu pagrįstus laboratorinius ir funkcinės diagnostikos tyrimus. Mūsų klinikos gydymo rezultatai yra išmatuojami ir pacientams pateikiami objektyviais rodmenimis.

  Paliesiaus širdies sveikatos klinikoje kiekvienam pacientui skiriame tiek laiko, kiek reikia išspręst jo konkrečias problemas – priimamas efektyviausias individualus sprendimas..

  Klinikoje kompleksinį gydymą atlieka darni gydytojų ir kitų specialistų komanda. Savo srities profesionalai bendrauja su pacientu, surenka anamnezę, atlieka tyrimus, analizuoja rezultatus, kurie vėliau apibendrinami ir surandamas geriausias sprendimas konkretaus paciento sveikatai atstatyti ir pagerinti. Klinikos specialistų komandą sudaro:

  • vidaus ligų gydytojai;
  • gydytojai kardiologai;
  • medicinos gydytojai;
  • sporto medicinos gydytojai;
  • medicinos psichologai;
  • kineziterapeutai – masažuotojai;
  • ergoterapeutai.

  Klinikoje teikiamas gydymas yra ne tik kompleksinis ir individualus, bet ir saugus. Naudojant naujausius medicininių ir informacinių technologijų sprendimus, pacientų sveikatos būklė stebima ir vertinama realiu laiku, nuotoliniu būdu. Fizinio krūvio ir ramybės metu sekama pacientų širdies veikla. Gydytojų nuolat vertinamos elektrokardiogramos, širdies susitraukimų dažnio rodikliai, užtikrina saugų fizinį krūvį ir gydymo efektyvumą. Atliekami laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai leidžia įvertinti pacientų būklę atsižvelgiant į fiziologinius rodiklius. Fizinio krūvio metu atliekami laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai užtikrina saugų ir kliniškai efektyvų ligų gydymą ar jų profilaktiką fiziniu krūviu.

  Komandinis aukštos kvalifikacijos specialistų darbas, gydymo procese taikoma įranga, technologijos ir pasiteisinę gydymo algoritmai, individualus dėmesys pacientui garantuoja efektyvius gydymo rezultatus.