Antistresinė programa kolektyvams - Paliesiaus fizinio krūvio klinika - individualios programos be vaistų!

Antistresinė programa kolektyvams

Stresas įvardijamas kaip viena didžiausių 21 amžiaus žmonijos problemų, kuri ilgainiui gali sukelti neigiamą poveikį žmogaus fizinei bei emocinei sveikatai: atminties nusilpimą; lėtesnį naujos informacijos apdorojimą; negebėjimą susikoncentruoti; prastesnę darbo užduočių atlikimo kokybę; greitą nuovargį; silpnumą; miego sutrikimus ir net padidėjusį kraujospūdį, galvos nei nugaros skausmus, stiprius širdies dūžius, virškinimo sutrikimus. Tačiau yra ir gera žinia – šiandien jau galima išmokti suprasti bei valdyti stresą; atpažinti jį sukeliančias priežastis ir praktiškai pritaikyti efektyvius įveikos būdus. Pritaikius profesionalias žinias bei įgavus tam tikrų įgūdžių, formuojančių sveikesnį gyvenimą, stresas bus lengviau suvaldomas, jo neigiamas poveikis – mažesnis, o gyvenimo kokybė – aukštesnė.

Norintys per trumpą laiko tarpą sužinoti, kaip atpažinti stresą sukeliančias priežastis, kaip išmokti jį suprasti bei valdyti, lengviau įveikti kasdienybės iššūkius ir pagerinti gyvenimo kokybę, gali rinktis Antistresinę programą kolektyvams, susidedančią iš fizinio krūvio, sąmoningos mitybos bei psichologinių praktikų. Jų metu įgytos žinios bei įgūdžiai bus vertingi ne tik individualiai kiekvienam dalyviui, bet ir padės gerinti Jūsų organizacijos psichologinį klimatą, efektyviau atlikti darbo užduotis bei siekti geresnių rezultatų profesinėje srityje.

Kokius sprendimus apima antistresinė programa kolektyvams?

Dviejų dienų trukmės Antistresinė programa kolektyvams apima šiuos elementus: 

 1. segmentinę kūno sudėties analizę (KSA); pirminių rizikos veiksnių supratimą ir nustatymą, individualiai atsižvelgiant į segmentinės KSA testo rezultatus; paskaitą Pirminių rizikos veiksnių suvokimas ir įvertinimas; individualų gautų segmentinės KSA rezultatų aptarimą;
 2. paskaitą Sveikos mitybos pagrindai bei sąmoningas valgymas;
 3. praktinį užsiėmimą, kurio metu bus sugriaunama net 11 mitų apie nugaros skausmą;
 4. paskaitą – užsiėmimą, kurių metu diskutuosime apie stresą, jo rūšis bei skirtumus, o taip pat – pakviesime išbandyti į emocijas orientuotą streso valdymo metodą – vizualizaciją;
 5. pagrindinių pratimų, skirtų asmenims, dirbantiems įtemptą sėdimą darbą, atlikimą;
 6. įvadinį ir praktinį šiaurietiško vaikščiojimo užsiėmimą; 
 7. Nirvana Fitness metodą, apimantį kvėpavimo, Pilateso, jogos ir funkcinių judesių metodikas, derinant su raminančia muzika;
 8. paskaitą Sveikatinamasis fizinis aktyvumas; sveikatos ir sveiko senėjimo suvokimą.
Kaip vyksta konsultacija

Kokių rezultatų galite tikėtis?

Antistresinė programa kolektyvams yra paremta aktyvaus mokymo koncepcija – teorija – praktika – analizė. Taigi, pacientas išmoksta atpažinti stresą sukeliančias priežastis; suprasti, kokį poveikį stresas daro fizinei bei emocinei būklei, o taip pat – išmoksta valdyti stresą. Programai pasibaigus, dalyviai bus ne tik pailsėję, bet ir žinos, kaip kovoti su stresu, lengviau bei greičiau įveikti kasdienybės iššūkius, išlaikyti kūno ir dvasios harmoniją.

Programos metu atliekami kliniškai saugūs tyrimai, pasitelkiamas fizinis krūvis, mokomasi sąmoningos mitybos, dalyvaujama psichologinėse praktikose. Visa tai leidžia atrasti bei tinkamai panaudoti vidinius organizmo resursus ir pasiekti puikių rezultatų: 

 • sužinosite, ar nesate rizikos grupėje susirgti širdies kraujagyslių sistemos ligomis;
 • labiau pažinsite savo kūną ir daugiau sužinosite apie save;
 • išmoksite nustatyti, kokiai rizikos grupei priklausote; suprasite, dėl ko kyla rizika susirgti lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis ir kaip jų išvengti;
 • mokysitės sąmoningos mitybos – metodų bei technikų visumos, padėsiančios kontroliuoti valgymo įpročius; 
 • sužinosite, kaip užkirsti kelią impulsyviam ar besaikiam valgymui, atkursite natūralų santykį su maistu;
 • pažinsite nugaros skausmo priežastis ir sužinosite, kaip jį įveikti;
 • sužinosite, kas yra stresas ir kokios jo rūšys; kokią įtaką jis daro fizinei bei emocinei būklei; išmoksite atpažinti jį sukeliančius veiksnius ir efektyviai valdyti;
 • susipažinsite su perdegimo sindromo prevencija;
 • išmoksite atsipalaiduoti, pasitelkiant vizualizacinius gebėjimus;
 • išmoksite raumenų aktyvavimo bei atsipalaidavimo pratimų, leisiančių išvengti įtampos kaklo, nugaros pečių srityse;
 • išmoksite šiaurietiško vaikščiojimo, gerinančio širdies darbą, pradmenų;
 • išmoksite taisyklingo bei ritmingo kvėpavimo, kuris pagerina organizmą aprūpinimą deguonimi;
 • nuraminsite protą;
 • efektyviau atliksite darbo užduotis, prisidėsite prie sveikatai draugiškesnio organizacijos mikroklimato kūrimo;
 • formuosite sveikos gyvensenos įpročius.

Antistresinė programa kolektyvams apima daug sprendimų, turinčių bendrą tikslą – Jūsų fizinės bei emocinės sveikatos gerinimą.

Programos vyksta Paliesiaus dvare

Paliesiaus dvaras – medicinos, meno ir muzikos namai. Savo mūro sienose ištikimai saugantis senąsias paslaptis, dabar čia apsilankantiems teikia nuostabų ramybės pojūtį, kviečia atsikvėpti nuo darbų, pasinerti į muzikos, dailės pasaulį, išbandyti holistine medicina, kurios pagrindinis metodas paremtas pačio organizmo pajėgumais arba tiesiog pabėgti nuo civilizacijos ir pasirinkti draugystę su gamta.

Antistresinės programos kolektyvams kaina:

Antistresinė programa kolektyvams Įskaičiuota:
• psichologinio atsipalaidavimo praktinis užsiėmimas;
• atpalaiduojančių arbatų ragavimas;
• šiaurietiško ėjimo įvadas ir praktika;
• kūno sudėties analizė (KSA), individuali kineziterapeuto apžiūra, konsultacija pagal poreikį;
• paskaita Pirminių rizikos veiksmų suvokimas ir įsivertinimas; gautų segmentinės KSA testo rezultatų įsivertinimas bei aptarimas;
• praktinis užsiėmimas – Pagrindiniai pratimai asmenims dirbantiems įtemptą sėdimą darbą ARBA paskaita Sveikos mitybos pagrindai ir sąmoningas valgymas arba Sveikatinamasis fizinis aktyvumas, sveikatos ir sveiko senėjimo suvokimas ARBA Nirvana Fitness (teorija bei praktika) arba paskaita Viskas, ką norite žinoti apie nugaros skausmus;
• pusryčiai ir pietūs;
• sveika vakarienė, kurią gaminsite patys, o gamybos procesui vadovaus Paliesiaus dvaro virtuvės šefas.

Paslaugos kaina: 120€

Kokiais atsiliepimais Paliesiaus kliniką bei savaitgalio programas dalijasi pacientai?

Susisiekite dabar:


  Kodėl Paliesiaus klinika?

  Žmogaus sveikata priklauso nuo biologinių, psichologinių ir socialinių veiksnių. Paliesiaus klinika remiasi klinikiniu gydymu, kuris apjungiamas su harmoninga fizine, psichine ir emocine veikla atsipalaidavimą skatinančioje aplinkoje.

  Siekdami objektyvių rezultatų, klinikos gydytojai ir kiti specialistai atlieka medicinos mokslu pagrįstus laboratorinius ir funkcinės diagnostikos tyrimus. Mūsų klinikos gydymo rezultatai yra išmatuojami ir pacientams pateikiami objektyviais rodmenimis.

  Paliesiaus klinikoje kiekvienam pacientui skiriame tiek laiko, kiek reikia išspręst jo konkrečias problemas – priimamas efektyviausias individualus sprendimas..

  Klinikoje kompleksinį gydymą atlieka darni gydytojų ir kitų specialistų komanda. Savo srities profesionalai bendrauja su pacientu, surenka anamnezę, atlieka tyrimus, analizuoja rezultatus, kurie vėliau apibendrinami ir surandamas geriausias sprendimas konkretaus paciento sveikatai atstatyti ir pagerinti. Klinikos specialistų komandą sudaro:

  • vidaus ligų gydytojai;
  • gydytojai kardiologai;
  • medicinos gydytojai;
  • sporto medicinos gydytojai;
  • medicinos psichologai;
  • kineziterapeutai – masažuotojai;
  • ergoterapeutai.

  Klinikoje teikiamas gydymas yra ne tik kompleksinis ir individualus, bet ir saugus. Naudojant naujausius medicininių ir informacinių technologijų sprendimus, pacientų sveikatos būklė stebima ir vertinama realiu laiku, nuotoliniu būdu. Fizinio krūvio ir ramybės metu sekama pacientų širdies veikla. Gydytojų nuolat vertinamos elektrokardiogramos, širdies susitraukimų dažnio rodikliai, užtikrina saugų fizinį krūvį ir gydymo efektyvumą. Atliekami laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai leidžia įvertinti pacientų būklę atsižvelgiant į fiziologinius rodiklius. Fizinio krūvio metu atliekami laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai užtikrina saugų ir kliniškai efektyvų ligų gydymą ar jų profilaktiką fiziniu krūviu.

  Komandinis aukštos kvalifikacijos specialistų darbas, gydymo procese taikoma įranga, technologijos ir pasiteisinę gydymo algoritmai, individualus dėmesys pacientui garantuoja efektyvius gydymo rezultatus.