Kaip teisingai pamatuoti ir įvertinti kraujo spaudimą? - Paliesiaus fizinio krūvio klinika - individualios programos be vaistų!

Kaip teisingai pamatuoti ir įvertinti kraujo spaudimą?

Arterinė hipertenzija – liga, galinti sukelti daug rimtų bei nemalonių komplikacijų, kurių dalis kelia pavojų gyvybei. Tam, kad galėtumėte išvengti šios ligos, svarbu tinkamai maitintis, kasdien sportuoti, atsisakyti alkoholio bei rūkymo, nevartoti per daug druskos, o tam, kad laiku pastebėtumėte padidėjusį kraujo spaudimą, svarbu reguliariai jį matuoti. Vis dėlto, gydytojai pastebi, kad nemaža dalis žmonių netinkamai matuoja bei vertina kraujo spaudimo rodiklius. Tad kaip reikia elgtis, kad tinkamai pamatuotumėte bei įvertintumėte kraujospūdį?

Laiku ir tinkamai pamatuotas kraujo spaudimas – ne vienintelis būdas išvengti arterinės hipertenzijos. Sužinokite, ką dar galite padaryti dėl savo sveikatos!

Spauskite šią nuorodą ir sužinokite kaip sumažinti padidėjusį kraujospūdį arba skambinkite telefonu Paliesiaus klinikos specialistui telefonu 8 600 37 279.

Pamatuoti lengviau nei įvertinti

Dauguma žmonių teigia, kad kraujospūdžio matavimas yra nesudėtinga užduotis. Galima su tuo sutikti – juk išties tam, kad sužinotumėte kraujospūdį, užtenka laikytis vos kelių nesudėtingų taisyklių. Tinkamas manžetės uždėjimas, mygtuko paspaudimas ir rezultatą jau žinome. Tačiau kur kas daugiau įvairių problemų kyla tuomet, kai reikia įvertinti matavimo duomenis. Dauguma žmonių tiesiog pamiršta elementarų dalyką – kraujospūdžio matavimas kai kuriems pacientams kelia nervinę bei fizinę įtampą, todėl skaičiai ne visada tiksliai atspindi tikrąją situaciją. Todėl sunerimti verta tik tuo atveju, jei esant psichologinei bei fizinei ramybei rodikliai viršija 140/85 mmHg.

Individualus gydymas – geriau nei standartinis

Dar vienas svarbus akcentas, kurio negalima pamiršti tuomet, kai kalbame apie tai, kaip normalizuoti paciento kraujospūdį – individualus gydymas, kadangi jis visada lemia geresnius rezultatus nei standartinis. Tam, kad būtų galima numatyti bei įgyvendinti individualius gydymo sprendimus, gydytojui ypač reikalinga informacija apie kraujo spaudimo pokyčius įvairiu paros metu, kaip ir apie kitus sveikatos sutrikimus, dėl jų vartojamus vaistus ir t.t. Kuo tiksliau bus pateikiama informacija, tuo tikslesnį gydymą bus galima paskirti bei sulaukti geriausių rezultatų. Savaime suprantama, siekiant reikšmingų, sveikatai palankių kraujo spaudimo pokyčių, svarbūs ir universalūs jo kontrolės būdai – mitybos pasikeitimai, pridėtinės druskos ir rūkymo atsisakymas, alkoholio apribojimas, fizinio krūvio didinimas, kūno masės mažinimas ir t.t.

Paliesiaus klinika – idealus pasirinkimas pageidaujantiems individualaus gydymo

Akivaizdu, kad individualus požiūris į pacientą ir būtent jam skirtas konkretus gydymas yra geriausias pasirinkimas siekiant normalizuoti kraujo spaudimo rodiklius. Paliesiaus klinika – ideali vieta siekiantiems individualaus bei maksimaliai efektyvaus gydymo. Klinikos klientams siūlomas kompleksinis metodas, susidedantis iš individualių fizinio krūvio bei mitybos planų.

Gydytoja kardiologė Audronė Grigalevičienė

Individualus gydymas – efektyviausias gydymas!

Susisiekite paskambinę telefonu: 8 600 37 279 arba užpildę žemiau esančią formą: