Streso sukeltų sutrikimų gydymo programa - Paliesiaus fizinio krūvio klinika - individualios programos be vaistų!
Streso valdymo savaitinė programa
Streso valdymo savaitinė programa

Streso sukeltų sutrikimų gydymo programa

Statistikos duomenimis, apie 45% Lietuvos gyventojų nuolat jaučia nervinę įtampą ir stresą, beveik kas antras gyventojas skundžiasi miego sutrikimais, o net 80% visų ligų yra susijusios su streso poveikiu.

Tad jei norite išvengti įtampos ir streso sukeliamų padarinių, pagerinti savo fizinę ir dvasinę savijautą, nedvejodami kreipkitės į Paliesiaus klinikos specialistus. Tik čia Jums bus suteikta visapusiška individuali pagalba, kvalifikuotos konsultacijos ir priežiūra. Paliesiaus klinika taps Jūsų kelio pradžia į naują, harmoningą ir sveiką gyvenimą.

Fizinio krūvio programos etapai išsamiai

1 žingsnis - paciento klinikinio profilio nustatymas ir ištyrimas:

 • Gydytojo konsultacija
 • Fizinio krūvio tolerancijos ištyrimas
 • Širdies – kraujagyslių sistemos ištyrimas
 • Kvėpavimo sistemos ištyrimas
 • Judamojo aparato ištyrimas
 • Kūno sudėties ištyrimas
 • Lydinčių susirgimų įvertinimas
 • Turimų laboratorinių, instrumentinių tyrimų ir kitų papildomų duomenų įvertinimas
 • Papildomų pagal poreikį tyrimų paskyrimas

Po anamnezės, atliktų instrumentinių ir laboratorinių tyrimų suformuojama diagnozė, sudaromas preliminarus fizinio krūvio receptas ir 7 dienų gydymo programa. Fizinio krūvio receptas išrašomas individualiai, remiantis funkcionalumo, fizinio krūvio tolerancijos ir pagrindinių organų sistemų diagnostika.

Jaučiate silpnumą, kankina lėtinis nuovargis,
o tik atsibudus neturite jėgų darbams pradėti?

Jei kasdien jaučiatės silpni ir pavargę, jei net iš ryto neturite jėgų pradėti darbus, pats laikas susirūpinti savo fizine būkle. Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinika pasirengusi pateikti specialiai jums parengtą sveikatos ir savijautos gerinimo programą. Tai puiki proga pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Asmeniniai sprendimai vietoj standartinių schemų:
Kiekvienas žmogus vis kitoks, tad standartizuoti gydymo metodai Jums gali ne tik nepadėti, bet ir pakenkti. Klinikoje specialiais tyrimais nustatome, kiek deguonies suvartoja jūsų organizmas fizinio krūvio metu. Amerikietiška „BodyGuardian“ technologija leidžia nuotoliniu būdu stebėti, kaip fizinis aktyvumas veikia jūsų širdies veiklą. Kitaip tariant, mūsų gydytojai seka jūsų organizmo būklę ir fiksuoja jo reakcijas į fizinį krūvį. Atsižvelgdami į rezultatus, jie kasdien pritaikys Jums labiausiai tinkančią programą. Tikslas – maksimaliai pagerinti Jūsų savijautą per trumpiausią laiką.

Aplinka skatina teigiamus pokyčius:
Klinikoje rasite visa, kas padės jums atgauti sielos ramybę – nuo psichologo konsultacijų, muzikos bei gamtos garsų iki kvėpavimo praktikų ir fizinio krūvio stresui valdyti.

Subalansuota ir individualizuota mityba, sveikatos problemoms spręsti:
Netinkama dieta gali pakenkti jūsų sveikatai. Juk žmogus dažniausiai nežino, kokių medžiagų organizmui reikia tam tikrą dieną ir kiek kalorijų reikia suvartoti. Dėl to Jums sudarysime asmeninę mitybos programą, atsižvelgdami į jūsų organizmo specifiką. Mes sąvoką „sveika mityba“ grindžiame tyrimais ir mokslu.

3 žingsnis - fizinio krūvio ir kitos sveikatos priežiūros  rekomendacijos, stebėjimas po programos

Klinikinė programa užbaigiama individualiais pokalbiais su specialistais (gydytoju ir kineziterapeutu), per kuriuos aptariami gydymo rezultatai, padedama įtvirtinti įgytas žinias apie sveikatą, pateikiami tyrimai, jų vertinimas ir interpretacija, patikslintos fizinio krūvio rekomendacijos, tolimesnio gydymo ir/ar sveikatinimo rekomendacijos, nurodomi etapiniai tyrimai, reikalingi paciento stebėsenai, ir preliminari tyrimų data.

Po programos pacientas gauna tęstinio savarankiško gydymo žinias, įgūdžius ir geba juos panaudoti grįžęs į savo įprastinio gyvenimo ritmą.

Klinikinis saugumas

Visi pacientai yra tikrinami dėl su fiziniu krūviu susijusios rizikos ir yra aprūpinami belaidžiu EKG monitoriumi Bodyguardian, jos privalumai:

 • Belaidis ir realiojo laiko stebėjimas leidžia gydytojams nuolat vertinti širdies veiklą.
 • Gydytojo budėjimas visą parą dvejuose punktuose.
 • Kiekvieną dieną vyksta individualus bendros būklės, reakcijos į fizinį krūvį vertinimas.

Širdies veiklos (ritmo ir laidumo) stebėjimas atliekamas naudojant BodyGuardian Heart  sistemą. Tai yra saugi, neribojanti kasdieninės veiklos ir nesukelianti diskomforto (ant krūtinės priklijuojamas tik mažas monitorius) technologija, kurią patogu naudoti tiek specialistams, tiek pacientams. Gydytojas gali dirbti ir vertinti paciento širdies veiklą nuotoliniu būdu arti realaus laiko, esant poreikiui net visą parą. Tuo metu pacientas gali jaustis saugiai, nes net gydytojui nesant šalia, užtikrinama stebėsena. Be to, tiriamasis gali bet kada susisiekti su gydytoju ir pasiteirauti ar jo ką tik atsiradęs simptomas susijęs su širdies veikla, ar jam galima tęsti fizinį krūvį. BodyGuardian Heart technologija  suteikia galimybę tirti širdies veiklą realiomis sąlygomis ir užtikrina paciento saugumą, kuris yra vienas iš pagrindinių klinikos gydymo akcentų.

Susisiekite dabar: