Savaitgalio programa - Paliesiaus fizinio krūvio klinika - individualios programos be vaistų!
Menu

Savaitgalio programa

Galimybė mėgautis puikia sveikata – natūralus kiekvieno žmogaus poreikis. Tačiau tam, kad savijauta būtų iš tiesų puiki, būtina efektyviai spręsti sveikatos problemas, turėti teorinių žinių bei įgūdžių, kaip tinkamai elgtis kasdien. Ne ką mažiau svarbu ir galimybė bent trumpam pakeisti aplinką, pabėgti nuo miesto triukšmo, pastebėti bei atrasti gamtos grožį ir jos teikiamą naudą sveikatai.

Praktinių įgūdžių ir teorinių žinių sveikam gyvenimo būdui palaikyti įgavimas reikalauja labai daug laiko, todėl jo stokojantiems puikiu pasirinkimu gali tapti specializuotos savaitgalio programa Sveikatos savaitgalis. Jos metu poilsis derinamas su sveikatos gerinimo praktikomis, pasitelkiami efektyvūs metodai bei priemonės, pateikiama koncentruota informacija, leisianti palaikyti puikią savijautą kiekvieną dieną. Be to, dalyvavimas šioje programoje teigiamai prisidės prie įvairių problemų (antsvorio, padidėjusio kraujospūdžio, emocinio perdegimo ir kt.) sprendimo.


Kokius sprendimus apima savaitgalio sveikatos programa?

Sveikatos savaitgalis – edukacinė savaitgalio sveikatinimo programa Paliesiaus dvare žmonėms, norintiems keisti gyvenimo būdą  į sveikesnį, bet nežinantiems kaip tą padaryti. Trukmė: penktadienio popietė – sekmadienio pietūs. Programą sudaro:

 1. segmentinis kūno sudėties analizės tyrimas ir gautų rezultatų individualus įvertinimas;
 2. pirminių sveikatos rizikos veiksnių nustatymas ir jų išaiškinimas;
 3. įvadinė paskaita apie sveikatinamąjį fizinį aktyvumą (SFA);
 4. edukacinė paskaita apie stresą, jo profilaktiką ir valdymą, individualus streso fono įvertinimas ir gautų rezultatų aptarimas;
 5. Supažindinimas su mocinio atsipalaidavimo praktikomis,
 6. sveikatinamojo fizinio aktyvumo sesijos su profesionaliu sveikatingumo treneriu ir kineziterapeutu;
 7. specialiai programai dietologų sudarytas mitybos planas.
 8. Galimybė pasiklausyti koncertų Pasagos salėje
Savaitgalio programa Paliesiaus klinikoje
Sveikatos savaitgalis Paliesiuje


Kokių rezultatų galite tikėtis?

Savaitgalio sveikatos programa yra paremta aktyvaus mokymo koncepcija: teorija – praktika – analizė. Tad programos dalyvis pradeda suvokti esamą situaciją, išmokta atpažinti kūno siunčiamus signalus bei identifikuoti problemas. Programos metu įgytos žinios bei kokybiškas poilsis užtikrina, kad kasdienybės iššūkius žmogus pasitiks būdamas geresnės emocinės būklės; žinodamas, kaip suprasti ir valdyti stresą bei išlaikyti gerą kūno tonusą. Besidomintiems sudėtingų sveikatos problemų sprendimu, bus pasiūlytas individualus bendravimas su Paliesiaus klinikos specialistais, veiksmingos programos, procedūros ir užsiėmimai.

Sveikatinamojo fizinio aktyvumo sesijos, segmentinis kūno sudėties analizės tyrimas, individualus streso fono įvertinimas, mityba, aplinka, teorija bei kiti programą sudarantys elementai, leis tinkamai panaudoti vidinius organizmo resursus, efektyviai spręsti sveikatos problemas bei užtikrinti aukštesnę gyvenimo kokybę:

• formuoti teisingus gyvensenos įpročius;
• valdyti stresą bei konfliktines situacijas;
• atsikratyti emocinės įtampos;
• padidinti energijos kiekį;
• sustiprinti fizinę bei emocinę ištvermę;
• sumažinti bendrą kūno masę bei riebalų kiekį organizme;
• pagerinti širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą bei širdies raumens aprūpinimą deguonimi.

Savaitgalio programos metu taikomi metodai padės spręsti sveikatos problemas; o gautos žinios – formuoti tinkamus gyvensenos įpročius, mesti svorį nesilaikant dietų, efektyviai valdyti stresą bei emocinę įtampą.

Jūsų atsiliepimai

Marius Jovaiša

„Kasmet bandau padaryti funkcinį testą ir sužinoti kaip mano širdies, plaučių ir kraujotakos sistema reaguoja į nuolatinį krūvį“

Marija Ušinskienė

„Aš sužavėta ta paslauga, kurią gaunu.“

Klinikos pacientė

„Programoje derinamas poilsis ir tikslingai su gydytojų priežiūra taikomas dozuotas fizinis krūvis“


Savaitgalio programos kaina:

Vienam asmeniui – 300 eurų.

Dviems asmenims gyvenant viename kambaryje – 400 еurų.

Programos vyksta Paliesiaus dvare

Paliesiaus dvaras – medicinos, meno ir muzikos namai. Savo mūro sienose ištikimai saugantis senąsias paslaptis, dabar čia apsilankantiems teikia nuostabų ramybės pojūtį, kviečia atsikvėpti nuo darbų, pasinerti į muzikos, dailės pasaulį, išbandyti holistine medicina, kurios pagrindinis metodas paremtas pačio organizmo pajėgumais arba tiesiog pabėgti nuo civilizacijos ir pasirinkti draugystę su gamta.

Susisiekite dabar:


Kodėl Paliesiaus klinika?

Žmogaus sveikata priklauso nuo biologinių, psichologinių ir socialinių veiksnių. Paliesiaus klinika remiasi klinikiniu gydymu, kuris apjungiamas su harmoninga fizine, psichine ir emocine veikla atsipalaidavimą skatinančioje aplinkoje.

Siekdami objektyvių rezultatų, klinikos gydytojai ir kiti specialistai atlieka medicinos mokslu pagrįstus laboratorinius ir funkcinės diagnostikos tyrimus. Mūsų klinikos gydymo rezultatai yra išmatuojami ir pacientams pateikiami objektyviais rodmenimis.

Paliesiaus klinikoje kiekvienam pacientui skiriame tiek laiko, kiek reikia išspręst jo konkrečias problemas – priimamas efektyviausias individualus sprendimas..

Klinikoje kompleksinį gydymą atlieka darni gydytojų ir kitų specialistų komanda. Savo srities profesionalai bendrauja su pacientu, surenka anamnezę, atlieka tyrimus, analizuoja rezultatus, kurie vėliau apibendrinami ir surandamas geriausias sprendimas konkretaus paciento sveikatai atstatyti ir pagerinti. Klinikos specialistų komandą sudaro:

 • vidaus ligų gydytojai;
 • gydytojai kardiologai;
 • medicinos gydytojai;
 • sporto medicinos gydytojai;
 • medicinos psichologai;
 • kineziterapeutai – masažuotojai;
 • ergoterapeutai.

Klinikoje teikiamas gydymas yra ne tik kompleksinis ir individualus, bet ir saugus. Naudojant naujausius medicininių ir informacinių technologijų sprendimus, pacientų sveikatos būklė stebima ir vertinama realiu laiku, nuotoliniu būdu. Fizinio krūvio ir ramybės metu sekama pacientų širdies veikla. Gydytojų nuolat vertinamos elektrokardiogramos, širdies susitraukimų dažnio rodikliai, užtikrina saugų fizinį krūvį ir gydymo efektyvumą. Atliekami laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai leidžia įvertinti pacientų būklę atsižvelgiant į fiziologinius rodiklius. Fizinio krūvio metu atliekami laboratoriniai ir funkcinės diagnostikos tyrimai užtikrina saugų ir kliniškai efektyvų ligų gydymą ar jų profilaktiką fiziniu krūviu.

Komandinis aukštos kvalifikacijos specialistų darbas, gydymo procese taikoma įranga, technologijos ir pasiteisinę gydymo algoritmai, individualus dėmesys pacientui garantuoja efektyvius gydymo rezultatus.